czerwca 29, 2021

Wygraj "Retrospekcję"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

 

Od premiery "Retrospekcji", pierwszej książki szkockiego pisarza Chrisa Brookmyre'a wydanej w Polsce, minęły już ponad trzy tygodnie. Jest to połączenie thrillera psychologicznego z kryminałem - są dwie zagadki, jedna w teraźniejszości, duga z przeszłości i rewelacyjne kreacje psychologiczne bohaterów. To wszystko na tle pięknej, słonecznej Portugalii i dwóch luksusowych willi. Książka powoli acz systematycznie zbiera naprawdę dobre opinie, a mnie przekonała na tyle, że objęłam ją swoim patronatem medialnym.
Moją pełną recenzję tego tytułu znajdziecie tu - klik!, a dzisiaj zapraszam Was na konkurs z trzema egzemplarzami do wygrania!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Fabuła tej książki toczy się gorącym latem, w czasie wakacji. Akcja osadzona jest w małej miejscowości nad samym morzem, przy willach jest duży basen, z którego bohaterowie z przyjemnością korzystają. Klimat więc, mimo mrocznych tajemnic, jest iście wakacyjny.
Napisz kiedy lubisz czytać takie książki z letnią scenerią w tle - w wakacje? A może mroźną zimą? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa od 29 czerwca do 3 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG w poniedziałek 5 lipca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!
05.07 aktualizacja - wyniki konkursu:
Jak zawsze wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i poświęcony czas. Bardzo się cieszę widząc i stałych bywalców bloga i moich profili, którzy zawsze ochoczo walczą o nowe książki, jak i tym nowych, którzy dopiero co tu zawitali - mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej! Niestety jak to przy konkursach bywa, liczba zwycięzców jest z góry ograniczona, więc tym razem wygrana trafia do:

Blog
1. Gosiaczek
Zimą zimno jest na dworze,
Więc przenoszę się nad morze!
Dużo słońca tam zabieram,
Letni kostium też ubieram!
W fotelu wygodnym miejsce zajmuję,
I tam się w letniej książce zaczytuję!
W ten klimat szybko umysł przenoszę,
Takie upały ja świetnie znoszę!
Kocham ciepłe słońca promienie,
Więc gdy ich nie ma na letnią książkę je chętnie zamienię!!

IG
2. @czytajaca_agnieszka
Lubię takie książki czytać o każdej porze roku 🌱🌅🍁❄️ Wiosną są zapowiedzią tego co zaraz nas czeka, latem jesteśmy w klimacie, jesienią jeszcze pamiętamy letnie dni a zimą miło sobie przypomnieć, że ziąb nie trwa wiecznie 😁

3. @owczarus
Książki z letnią scenerią w tle z przyjemnością czytam w każdą porę roku. W deszczową jesień, czy mroźną zimę takie dzieła w magiczny sposób pozwalają choć na chwilę przenieść się myślami w wakacyjny, słoneczny okres i zapomnieć o warunkach, jakie mamy za oknem. Zdecydowanie jednak moją ulubioną porą roku na takie lektury jest lato! ☀️ Czytanie takich lektur w ciepły, letni wieczór, zwłaszcza na świeżym powietrzu w cichym i spokojnym miejscu pozwala mi w stu procentach wczuć się w klimat, jaki zarysował autor. To sprawia, że podczas lektury nie tylko przeżywam losy bohaterów, ale czuję się, jakbym stała blisko nich i była częścią opowieści. Niesamowite uczucie!❤️

Gratulacje! Czekam na wiadomości z Waszymi danymi adresowymi.
Wszystkich pozostałych uczestników zapraszam do udziału w kolejnym jak trwającym konkursie, a i na pewno jeszcze zapewnię Wam możliwość może już nie wygrania, ale przynajmniej zapoznania się i z tym tytułem 😊 Jak zawsze - bądźcie czujni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz