lipca 05, 2021

Wygraj "Mamy morderstwo w Mikołajkach"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

 

Od premiery pierwszego tomu nowej serii kryminalnej "Kryminałów z pazurem" pióra niezawodnej Marty Matyszczak minęły już ponad dwa tygodnie. Z ogromną przyjemnością obserwuję kolejne opinie o tym tytule, które zgodnie mówią, że jest to świetna lektura na lato. Jak wiecie, na okładce książki znajdziecie moje logo, więc oficjalnie gwarantuję Wam, że jest to tytuł wart uwagi! To Marta Matyszczak jakiej jeszcze nie znamy - poważniejsza, skupiona na psychologii postaci, choć i oczywiście humoru też tu nie brakuje. Moją pełną recenzję tego tytułu znajdziecie tu - klik!, a dzisiaj przychodzę do Was z konkursem na trzy egzemplarze! Gotowi do zabawy? 😊

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Przy poniedziałku nie będziemy się przemęczać, bo przecież sił musi starczyć na cały tydzień! Zatem tym razem mam dla Was najprostsze zadanie na świecie. Napisz dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić egzemplarz "Mamy morderstwo w Mikołajkach".

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 5 do 9 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!
10.07 aktualizacja - wyniki konkursu:
No, te pytanie ewidentnie się Wam spodobało! Zgłoszeń było co najmniej dwa razy więcej niż zawsze! Główne Wasze argumenty to: 'nigdy nie byłem/am w Mikołajkach' i 'kocham zwierzaki/koty' 😉 A, i jeszcze oczywiście 'uwielbiam kryminały'! Postanowiłam więc wyróżnić odpowiedzi oczywiście te, które mnie najmocniej przekonały i były choć trochę wyróżniające się na tle innych. Tak więc wygrana tym razem trafia do:

1. Blog
Anna Szulist 

Jak nie zdołam otrzymać tej książki, to kot mi tego nie wybaczy...
(zdjęcie naburmuszonego kociego pyszczka - do wglądu w komentarzach poniżej)

2. FB:

Karolina Jod

Ratunku, nie mam na już siły,
maseczki, covid, praca zdalna
i dzieciaki w domu mnie wykończyły!
Urlopu z książką potrzebuję,
wtedy na pewno lepiej się poczuję.
Mam pewność, że Marta Matyszczak
mnie nie zawiedzie, lecz mnie po prostu
swoim kryminałem uwiedzie. Pragnę popełnić
zbrodnię na nudzie wakacyjnej, posiłkując
się w metodzie tradycyjnej, czyli fajny
kryminał czytając i marazmowi się nie dając.
Kocham Mazury, więc "Mamy morderstwo w Mikołajkach"
bardzo mi pasuje, tę książkę z wielką
chęcią czytelniczo skonsumuję.


3. IG

@krzysiekskrzypski

Kurczę, kotka o męsko brzmiącym imieniu Burton i diabelskim charakterze, do tego notującą swoje przemyślenia w dość specyficznym pamiętniku to brzmi... dość osobliwie 😱. Muszę tę książkę mieć! Kocham kryminały, czytam je namiętnie, ale takiego z pazurem 😉 jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję, że moja kotka 🐈‍⬛ o imieniu Psotka nie będzie zazdrosna, gdy (jeśli mi się poszczęści) książka trafi do mnie, lecz wygodnie umości się na mych kolanach i przeczyta ją razem ze mną 😍. A ja - miłośnik Kaszub - po jej przeczytaniu, choć trochę zainteresuję się także Krainą Wielkich Jezior 😁.Gratulacje! Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za zgłoszenia i zapraszam do dalszej obserwacji moich profili - w lipcu będzie się dużo działo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz