września 15, 2021

Wygraj cykl kryminalny Ivy Procházkovej! Konkurs patronacki (rozwiązany)

 

Dzisiaj świętujemy premierę trzeciego tomu cyklu kryminalnego o podinspektorze Mariánie Holinie pióra czeskiej pisarki Ivy Procházkovej pt. "Zagraj mi na drogę". Ja jego lekturę mam już za sobą i spodobał mi się tak bardzo, że z największą przyjemnością objęłam go swoim patronatem medialnym. Przy tej okazji nadrobiłam też poprzednie dwa tomy - "Mężczyznę na dnie" i "Roznegliżowane" i muszę przyznać, że jest to chyba najlepszy cykl kryminalny jaki miałam okazję w tym roku poznać. Zagadki kryminalne oparte są na klasyce, czyli najistotniejszy jest tu motyw zbrodni, psychologia postaci i śledztwo prowadzone na zasadzie dedukcji. Do tego całość pisana jest naprawdę świetnym, lekkim stylem, a i naszpikowana wieloma smakowitymi tematami - tak, mam tu na myśli zarówno jedzenie, ale też znaczenie tego pojęcia w przenośni np. astrologia wykorzystywana w prowadzeniu śledztwa. Jeśli to nie wystarcza, by zachęcić Was do lektury, to zapraszam kilka postów wcześniej do pełnych recenzji tych książek - jestem pewna, że przekonają Was, że warto po nie sięgnąć. A tymczasem, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Afera, przychodzę dzisiaj do Was z konkursem umożliwiającym Wam zapoznania się z całą tę świetną serią - do wygrania jest jeden pakiet trzech kryminałów Ivy Procházkovej!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Dzisiaj bez skomplikowanych pytań. Po prostu: Napisz dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić pakiet kryminalny Ivy Procházkovej.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie i nieszablonowo - tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 15 do 19 września do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną, które moim zdaniem będzie najciekawsza.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!
20.09 aktualizacja - rozwiązanie konkursu:
Czytam i czytam i czytam Wasze zgłoszenia i mam nie lada dylemat! Tyle pięknych odpowiedzi! Są wypowiedzi krótkie i dłuższe, wierszyki rymowane i historie z przeszłości. Dziękuję, że się ze mną nimi podzieliliście, doceniam każdą jedną z nich! Niestety mam tylko jeden pakiecik do rozdania, więc chcąc nie chcąc, mogę wyłonić tylko jednego zwycięzcę. A więc tym razem szczęście dopisało:

Agnieszka Natalia Kandulska (FB)
𝓞𝓭𝓪 𝓭𝓸 𝓴𝓻𝔂𝓶𝓲𝓷𝓪ł𝓾...📚
O kryminale! Spędzasz mi sen z powiek przez noce całe....
Karmisz fałszywymi tropami, zasypujesz bez odpowiedzi pytaniami...
Trzymasz w napięciu, abym zawsze miała Cię na podorędziu...
O kryminale! Spisujesz się po prostu wspaniale...
Wypełniasz moje dni i godziny, zabierasz w podróż do pełnej grozy krainy...
Za to Cię cenię, wielbię i czczę... I wygrać ten zacny zestaw od Ivy Prochazkovej z całego serca chcę!

Gratulacje! Pakiet książek świetnej Ivy Procházkovej leci do Ciebie!
Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i obiecuję, że niedługo powrócę do Was z kolejnymi ciekawymi tytułami do zdobycia! Kto wie, może tym razem dopisze Wam szczęście? Warto być czujnym i próbować! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz