października 24, 2021

Book tour z "Zagraj mi na drogę"!

Blog ten powstał nie tylko z potrzeby opowiadania o książkach, ale i chęci dzielenia się dobrą literaturą! Po jego powstaniu odkryłam, że faktycznie istnieje coś dobrze wpisujące się w te założenie - mianowicie book tour, świetna akcja czytelnicza, gdzie nie tylko każdy kolejny uczestnik czyta tę samą książkę, w której poprzednicy zostawili swoje zaznaczenia i komentarze, ale i dostaje do niej jakieś słodkości, dodatki, które sprawiają, że tym bardziej miło otrzymać taką przesyłkę. I tak dzisiaj ruszamy z BT z "Zagraj mi na drogę" Ivy Procházkovej - książki, kryminału, o którym moim zdaniem na rynku czytelniczym mówi się ciągle za mało, bo jest to kryminał naprawdę świetny, zasługujący na bestsellerowy rozgłos! Co prawda jest to tom trzeci serii o podinspektorze Mariánie Holinie, ale nie martwcie się, sama czytałam właśnie w takiej kolejności - od trzeciego tomu, później szybciutko poza normalną czytelniczo-recenzencką kolejką nadrobiłam pozostałe dwa. Mam nadzieję, że z Wami też tak będzie! To co, zaczynamy?
Jeśli ominęła Was moja recenzja tej książki, chcecie o niej przed zgłoszeniem dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam tu - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Afera w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż we wtorek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @kubickakatarzynaa opinia - klik! 
2. @mamazaczytana opinia - klik!
3. @zaczytana_panna opinia - klik!
4. @przeczytajki opinia - klik!
5. @Szymon Ebertowski (FB) opinia - klik!
6. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
7. @@z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik! 
8. @kasia_g_autor opinia - klik!
9. @_creative_et_writesandreads opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz