października 06, 2021

Book tour z "Zamachem"!

 

Dzisiaj mija dokładnie 5 tygodni od premiery "Zamachu" Macieja Liziniewicza, zaskakującego i dynamicznego thrillera politycznego, którego miałam przyjemność objąć swoim patronatem medialnym. Z tego co widzę, Wy też ostrożnie podchodzicie do tego gatunku literackiego, jednak zapewniam Was - ta książka Was zaskoczy! Sama przeczytałam ją praktycznie na jeden raz, a kiedy już musiałam ją na chwilkę odłożyć, to cały czas się zastanawiałam nad rozwiązaniem zagadki zamachu. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z moją recenzją, to zapraszam tu - klik!, a teraz zapraszam Was na book tour - myślę, że to dobra opcja dla tych, którzy ciągle wahają się czy książka może im przypaść do gustu. Serdecznie polecam to sprawdzić!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego (na IG @publicat_sa) w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż w czwartek wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Lista uczestników:
1. @like.nobody_ opinia - klik! 
2. @ksiazkowamaniapauli opinia - klik! 
3. @czytam_dla_przyjemnosci opinia - klik! 
4. @przeczytajki opinia - klik!
5. @kaaluusjaa opinia - klik! 
6. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
7. @ruda.czyta opinia - klik! 
8. @kubickakatarzynaa opinia - klik! 
9. @thebeciaq87
10. @zaczytana_panna opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz