stycznia 11, 2022

Book tour z "Krwawymi łzami"!

 

Okres świąteczny trochę spowolnił organizowanie wszelkich akcji czytelniczych, pora jednak już wrócić do normalnego, aktywnego trybu. Na rozruszanie się w tym nowym roku 2022 proponuję Wam book tour z "Krwawymi łzami", kryminałem Wojciecha Wójcika, który na naszym rynku ukazał się pod koniec listopada 2021. Jest to tom drugi serii o policjantach Agnieszce Jamróz i Pawle Łukasiku, jednak obydwie książki powiązane są tylko głównymi postaciami, każda opowiada o innej zagadce kryminalnej. Jeśli jednak chcecie serię przeczytać po kolei, to i do BT z "Kursem na śmierć" można się jeszcze dopisać, więcej informacji znajdziecie tu - klik!
A tymczasem wróćmy do tematu tego posta, czyli book touru z "Krwawymi łzami". Jeśli jeszcze o książce nie słyszeliście, to zapraszam do zapoznania się z moją recenzją - klik! i wywiadem z autorem - klik! A tymczasem zapraszam do zabawy!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Zysk i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @like.nobody_ (książka jest tu od 14.01)
2. @pociagzksiazka
3. @lokata_ewa
4. @kasia_g_autor
5. @kubickakatarzynaa
6. @z_ksiazka_mi_po_drodze
7. @damazksiazkami
8. @annadyczko_mczas
9. @zaczytana_panna
10. @kaaluusjaa
11. @migrenowaglowa
12. @jakubowska_kasia
13. @agula_czytula
14. @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz