kwietnia 09, 2022

Book tour z "Paktem"!

Od premiery nowego kryminału Anny Potyry pt. "Pakt" minął już miesiąc. Książka w tym czasie zebrała sporo mocno entuzjastycznych opinii, przy których moja własna (recenzja - klik!) brzmi dosyć surowo 😉 No cóż - tak to jest z książkami, które obejmuję patronatem, od nich wymagam po prostu więcej. Anna Potyra jednak dobrze wie, jak ma spełniać mojego wymogi, tak by lektura każdej jej książki mnie zadowoliła. "Pakt" to trzeci tom serii o komisarzu Adamie Lorenzie, jednak jest całkiem inna od poprzednich dwóch, więc tym bardziej da się ją czytać jako całkiem osobną powieść (choć oczywiście zachęcam do zapoznania się z wszystkimi trzema!). Prócz tego, że fabuła toczy się w klimatycznej małej miejscowości, to i gdzieś tam wplątane są tematy mocno na czasie, więc tym bardziej lektura książki powinna przypaść Wam do gustu. Bo jeśli jeszcze jej nie czytaliście, to dzisiaj przychodzę do Was z możliwością wzięcia udziału we wspólnej akcji czytelniczej!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil autorki książki (tylko na FB) i Zysk i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż we wtorek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
2. @wichrowskakatarzyna 
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @pierwsza.ostatnia.strona opinia - klik! 
5. @ruda.czyta opinia - klik!
6. @like.nobody_  opinia - klik!
7. @mojemalezycie opinia - klik!
8. @marzaczyta  opinia - klik! 
9. @lokata_ewa opinia - klik! 
10. @kaskacz20 
11. @karoo__linka
12.@readerinthekitchen  
13. @pasjola_ksiazkowa opinia - klik!
14. @monikaormanin opinia - klik!
15. @@justyna6353 opinia - klik!
16. @between.green.pages opinia - klik!
17.  @annula_93 opinia - klik!
18. @zaczytana_zakrecona_ja 
19. @virgo19091989 opinia - klik!
20. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! (książka jest tu od 23.06)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz