czerwca 29, 2022

Book tour z "Za kulisami"!

Niedawno na swoich profilach w SM pytałam moich obserwatorów czy tak jak ja lubią wątek sztuki w kryminałach. Jeśli i Wy na to pytanie odpowiedzielibyście twierdząco, to koniecznie musicie sięgnąć po książkę Joanny Wtulich pt. "Za kulisami", w której ogromną rolę w fabule odgrywa balet, a dokładniej szkoła baletowa... Moją pełną recenzję tego tytułu przeczytacie tutaj - klik!, a jeśli lubicie też dowiadywać się o książce czegoś więcej, to zapraszam też na rozmowę z autorką - klik!. A dzisiaj przychodzę do Was z zaproszeniem do udziału w book tourze z tym tytułem! To dobra okazja by zapoznać się z książką i dzielić się swoimi spostrzeżeniami z uczestnikami akcji. Zapewniam Was, że to naprawdę fajna zabawa!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Spisek Pisarzy w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę wieczorem.
Książka ruszy w podróż w czwartek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @monika.deren opinia - klik! 
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
5. @readerinthekitchen 
6. @gusia19
7. @i.krasnodebska 
8. @foreelock opinia - klik! 
9. @kasienkaj7 opinia - klik! 
10. @marzaczyta opinia - klik! 
11. @wichrowskakatarzyna
12. @mojemalezycie opinia - klik!
13. @marzenaguzior  opinia - klik!
14. @wiolbe99 
15. @naksiazkach opinia - klik! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz