lipca 22, 2022

Book tour z "Długą nocą"!

"Długa noc", czyli najnowsza książka Wojciecha Chmielarza na naszym rynku dostępna jest już od ponad pięciu tygodni. Jak można się było spodziewać, ogromna liczba czytelników sięgnęła już po ten tytuł - tylko na portalu lubimyczytac.pl zebrała ponad 750 ocen! Przyznam, że przy żadnej rekomendacji tak wysokiego wyniku jeszcze nie miałam 😊 Mimo to wiem, że miłośników książek mamy tutaj więcej, więc dzisiaj przychodzę do Was z ostatnią możliwością na tym blogu, by z tym tytułem się zapoznać - ruszamy z akcją czytelniczą zwaną book tourem!

Jeśli wcześniej chcielibyście dowiedzieć się o książce nieco więcej, sprawdzić czy będzie to coś, co może się Wam podobać, to zapraszam na moją recenzję - klik! oraz wywiad z autorem - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Marginesy w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w niedzielę.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1.@czytajzpaula opinia - klik! 
2.@maniaczka_ksiazek 
3. @i.krasnodebska opinia - klik!
4. @marzaczyta  opinia - klik! (książka jest tu od 15.09)
5 @gusia19 
6. @zaczytana_mama_40_ 
7. @foreelock
8. @monika.deren
9. @marzenaguzior
10. @z_ksiazka_mi_po_drodze
11. @edytachadid
12. @zaczytana_panna
13. @czytanietojestto
14. @annadyczko_mczas
15. @kasienkaj7
16. @moniage
17. @ruda.czyta
18. @kasia_g_autor
19. @mirkowo3
20. @patrycjadziembor
21. @lapraskova
22. @wel_onka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz