lipca 21, 2022

Wygraj "Wróciło"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

O książkach lubimy rozmawiać, ale też lubimy się nimi dzielić, prawda? Mnie sprawia dużą przyjemność możliwość dostarczenia Wam dobrych czytelniczych propozycji, zarówno tych, o których huczy cały świat literacki, jak i tych, o których mówi się niewiele, choć przecież na to zasługują. Szczególnie dotyczy się to oczywiście gatunku zawartego w tytule bloga, czyli kryminału. I dzisiaj przychodzę podzielić się z Wami fajnym debiutem literackim Justyny Stanisz, której pierwsza książka "Wróciło" ukazała się jedenaście dni temu na rynku czytelniczym, a na okładce której znajdziecie moje logo. Jest to kryminał z tych sięgających klasycznych założeń gatunku, a więc przede wszystkim liczy się tu dobra zagadka. Jeśli więc tak jak ja lubujecie się w tego typu kryminałach, to na pewno ucieszy Was wieść, że dzisiaj przychodzę do Was z konkursem na trzy egzemplarze!

A jeśli nie mieliście okazji poczytać czegoś więcej o tym tytule, to nic straconego, moją pełną recenzję znajdziecie tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedź na pytanie:
Czy lubisz sięgać po debiuty literackie czy raczej trzymasz się książek znanych już Ci autorów? Swoją wypowiedź krótko uzasadnij.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 21 do 24 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!
Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
25.07 aktualizacja - wyniki konkursu:
Muszę przyznać, że spodobało Wam się to pytanie, a co więcej - wszyscy jednogłośnie stwierdziliście, że warto dawać szansę debiutom! Takiego jednogłosu chyba jeszcze w żadnym konkursie nie było! Bardzo się z tego cieszę i choć nagrodzić mogę tylko trzy osoby, to i tak mam nadzieję, że pozostali uczestnicy też skuszą się na lekturę - u mnie będzie jeszcze jedna szansa się z tym tytułem zapoznać, a pod moją recenzją znajdziecie zarówno porównywarkę cenową, jak i link, pod którym znajdziecie książkę na Legimi - serdecznie Was zachęcam do dania szansy temu tytułowi! 
(Jeśli wcześniej jeszcze nie korzystaliście z Legimi, to możecie się do mnie zgłosić po link z darmowym dostępem na 30 dni do biblioteczki portalu.)
A teraz pora na zwycięzców:

FB:
1) Małgorzata Duda-Löffler
Kiedyś nie sięgałam po debiuty, aż "Pchła" Anny Potyry udowodniła mi, że wiele z takim nastawieniem tracę i teraz już chętnie odkrywam nowych Autorów 📕

2) Anna Segeth
Każdy autor kiedyś był debiutantem, wypuścił w świat swoje dziecko - pierwszą książkę. I martwił się jak przyjmie ją świat. Dlatego nie mam nic przeciw debiutom literackim, poza tym nowy autor - nowa krew, może coś odkrywczego wymyśli, co mnie zaciekawi?
Zawsze warto dać szansę nowej osobie.
IG:
3) @z_ksiazka_mi_po_drodze
Zdecydowanie jestem za sięganiem po debiuty! Zarówno jeśli chodzi o pierwszą książkę w dorobku pisarza jak i pierwszą w nowym dla niego gatunku. Najlepszy sposób na „odkrycie” nowych ulubionych autorów 😉 czasami można się rozczarować, ale i tak uważam, że jest to gra warta świeczki! Bo niespodziewanie można trafić na prawdziwe perełki.

Gratulacje! Czekam na Wasze adresy do czwartkowego wieczoru!
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za zgłoszenia i jak zawsze zachęcam do dalszej obserwacji moich profili - już niedługo będę miała dla Was kolejne atrakcje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz