sierpnia 10, 2022

Wygraj "Schronisko, które przestało istnieć"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Czy chcecie przeczytać najlepszy polski debiut kryminalny tego roku? Jeśli tak, to dzisiaj, dwa tygodnie po premierze, mam dla Was świetną ku temu okazję! Trzy egzemplarze "Schroniska, które przestało istnieć" Sławka Gortycha, wyśmienitego kryminału górskiego w połączeniu z historią prawdziwą Karkonoszy, już czekają na zwycięzców! Pora więc na konkurs!

Jeśli jednak przegapiliście moją recenzję tego tytułu, to najpierw zapraszam tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Dzisiaj prosto:
Przekonaj mnie dlaczego "Schronisko, które przestało istnieć" jest książką, która powinna trafić na twoją półkę.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 10 do 14 sierpnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
16.08 aktualizacja - wyniki konkursu:
I znowu czytając Wasze zgłoszenia mocno żałuję, że mam dla Was tylko trzy egzemplarze! Kochacie kryminały, lubicie sięgać po debiuty i albo jesteście już zapalonymi wędrowcami po górach, albo właśnie chcecie tę miłość odkryć 😉 Bardzo mi miło, że tak ochoczo podchodzicie do tego tytułu, bo sama ogromnie go zachwalam! Niestety jednak nagordzić nie mogę wszystkich, ale za to tym, którzy książki nie wygrają, mogą podpowiedzieć, że jest dostępna na Legimi - jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować tej aplikacji, to dajcie znać na priv, podeślę Wam kod na 30 darmowych dni 😉 A teraz pora ogłosić zwycięzców!

Blog:
1) Alicja S.


FB:
2) Agnieszka Szajrych
Ehh...Powoli dopada mnie "pourlopowa deprecha" - warto więc zająć myśli dobrą lekturą. A z opisu wydawcy widzę, że będzie to podróż szlakami mojego dzieciństwa - do samiuśkich Karkonoszy! 😄🧐😎🌄😍
Ojj, do dziś pamiętam te historie o duchach, które opowiadaliśmy sobie w schronisku podczas szkolnych wycieczek, albo wydrapywane w drewnie inicjały...hihi... 🤣🙈🤣
Fajnie byłoby pospacerować tymi szlakami raz jeszcze - tym razem z Maksymilianem Rajczakowskim, który z pewnością pokaże mi inne, nieznane dotąd, oblicze Karkonoszy.
Zgłaszam się więc z nadzieją, że mój "palec pod budkę" znajdzie się w gronie szczęśliwców, którzy wyruszą w tę sentymentalną podróż - odkrywać "Schronisko, które przestało istnieć"... 🍀🧐📖🌄😍

IG:
3) @justaa_xoxo
Chciałabym wygrać książkę ponieważ nie dość że mam urodziny za 4 dni 😲, kocham książki 📖 to jeszcze ubóstwiam GÓRY ⛰️. Dlaczego tak bardzo uwielbiam góry?
1️⃣Bo góry 🗻 to wolność, ten moment kiedy stanie się na szczycie to czuję się satysfakcję, z tego że dokonało się czegoś niesamowitego i niepowtarzalnego. Wtedy nie liczy się nic innego. Mam w pamięci tą chwilę, a wszystko inne schodzi na drugi plan.
2️⃣Bo góry 🏞️ to jak nasze marzenia, tak bardzo niekiedy odległe i niedoścignione. Ale można je osiągnąć i wspiąć się na sam szczyt 🏔️ złapać chwałę i szczęście... ten wiatr, który rozwiewa kosmyki włosów, stoję na czubku niczym latarnia i jestem jak światło dla świata i mojej drogi 🛤️.
3️⃣Bo góry ⛰️ to w jednym miłość i nasze przekleństwo, kuszą i zabijają. Zmuszają do wyrzeczeń, uzależniają i najpiękniej na świecie rozrywają duszę.
4️⃣Bo góry 🏔️ to odskocznia od zgiełku cywilizacji. Można tam odpocząć psychicznie i się zrelaksować, wyciszyć, nabrać dystansu do siebie i świata. W góry 🏔️ nie idzie się raz jak do muzeum ...w góry się powraca, bo do tego co się kocha to się często wraca.
5️⃣Bo góry uczą nas pokory do samego siebie i drugiego człowieka 👥. Dzięki nim uczymy dostrzegać się rzeczy prostych takich na które nacodzień w ogóle nie zwracamy uwagi.🔜 Góry są bezpieczną przystanią dla człowieka, są nadzieją oraz wiarą i dają siłę w walce o lepsze jutro. Góry uczą odwagi i miłości ❤️. Będąc w górach czuje się spokojna, ta harmonia natury i cisza, która mnie otacza dodaje mi siły. Podziwiam nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, lecz czuje się zjednana z przyrodą. Będąc na szczycie mam wrażenie że mogłabym dotknąć palcami nieba ☁️🌤️. Jestem tak blisko... I ta cisza, w której człowiek dosłownie słyszy swoje myśli, czasami warto się wyciszyć i zatrzymać chociaż na chwilę ....🏔️🏞️☀️
"Na góry wchodzi się nie po to, by zdobywać szczyty, ale po to, by pokonywać własne słabości" 😍

Gratulacje! 
Czekam na Wasze dane adresowe do piątkowego wieczoru!
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie i od razu zapraszam do spróbowania sił w kolejnym, który ruszył dzisiaj rano - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz