września 07, 2022

Book tour ze "Schroniskiem, które przestało istnieć"!

 

"Schronisko, które przestało istnieć" Sławka Gortycha gości na księgarskich półkach już od półtora miesiąca. W tym czasie czytałam sporo opinii podobnych do mojej - jest to kryminał górski z rewelacyjnym połączeniem faktów z historii prawdziwej terenów karkonoskich, debiut tak dobry, że naprawdę ciężko uwierzyć, że jest to pierwsza książka autora. Dla mnie jak na razie na rok 2022 jest to najlepszy debiut na rynku! A dzisiaj przychodzę do Was z propozycją book touru z tym tytułem, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji po niego sięgnąć, to teraz jest do tego doskonała okazja!

Przed zgłoszeniem zachęcam do zapoznania się z moją recenzją - klik!, a także z wywiadem, który miałam przyjemność ze Sławkiem Gortychem przeprowadzić - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora (Zagubiony w Karkonoszach) oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż już w czwartek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @like.nobody_ opinia - klik!
2. @mamazaczytana opinia - klik!
3. @czytam_dla_przyjemnosci opinia na blogu - klik!
4. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik! 
5. @rrramona post - klik!
6. @marzenaguzior opinia - klik!
7. @foreelock opinia - klik! 
8. @wedrowniczka124
9. Anna Mucha (FB) opinia - klik! 
10. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 
11. @ebertowskaanka opinia - klik! 
12. @monikaormanin opinia - klik!
13. @bookiem.mi.wychodzi opinia - klik!
14. @marzaczyta opinia - klik! 
15. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
16. @patrycjadziembor opinia - klik! 
17. @maria.j.sokolowska opinia - klik! 
18. @miss_daisy_czyta 
19. @jaulialife opinia - klik! 
20. @du_dzik94 opinia - klik!
21. @natka_tom opinia - klik!
22. @poczytane_zapisane 
23. @littleanula_andthedbooks (30.01-28.02)
24. @zaczytana_panna (01.03-20.04)
25. @_za.czytana.bella_ 
26. @sylwiaaa (książka jest tu od 07.05)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz