października 24, 2022

Wygraj "Cygańską narzeczoną"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Chyba w końcu padał mnie jesienny nastrój, a z nim wzmożona chęć sięgania po powieści kryminalne wszelkiej masy i podgatunków. Jeśli i Wy podobnie reagujecie na tę porę roku, to dobrze się składa, bo październik mamy bardzo bogaty w kryminalne aktywności! Dzisiaj przychodzę do Was z już kolejnym konkursem w tym miesiącu, tym razem do rozdania mam 3 egzemplarze "Cygańskiej narzeczonej" hiszpańskiego kryminału, o którym dokładniej możecie poczytać tu - klik! Jeśli lubicie dobre tło społeczne, mroczną, dosyć brutalną zagadkę kryminalną i żywe, pulsujące miasto w tle, to jestem pewna, że książka przypadnie Wam do gustu. A że jest to tom pierwszy wysoko ocenianej na portalach zagranicznych serii kryminalnej, to warto sięgnąć po nią już teraz! Tym bardziej, że i serial na jej podstawie się szykuje 😉


By wziąć udział w konkursie, odpowiedź na pytanie:

Jak myślisz, dlaczego to właśnie nadejście jesieni sprawia, że chętniej sięgamy po mroczne historie? 
Swoją wypowiedź krótko uzasadnij.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie i nieszablonowo - tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 24 do 28 października do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG 29 października.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
29.10 aktualizacja - wyniki konkursu:
Przyznam, że musiałam się nieźle nagłowić, żeby wyłonić zwycięzców tego konkursu! Pytanie ewidentnie się Wam spodobało, choć kilkoro uczestników się wyłamało i twardo obstawało przy stwierdzeniu, że fani gatunku czytają kryminały cały rok 😊 Oczywiście, jednak klimat jesienny sprzyja temu gatunkowi najlepiej, prawda? 
Książka leci do:

IG:
1) @basia_k_14
Jesień, jej mroczne, mgliste i wietrzne oblicze sprawia, że szukam takiego samego klimatu w powieściach, patrząc przez okno i widząc niebo zasnute chmurami i słysząc deszcz stukający o parapet wiem, że siedząc bezpiecznie w moim fotelu i pijąc gorącą herbatkę mogę bezkarnie zanurzyć się świat ciemnych sekretów i brutalnych zbrodni.

2) @ksiazka.pod.nosem
Mroczne historie lubią się z jesienią ze względu na dźwięki jaki serwuje nam ta pora roku: szelest liści, krople deszczu, szum wiatru potęgują atmosferę niepokoju i emocje mamy podkręcone na maksa 😉

FB:
3) Katarzyna Buszyńska
Może dlatego sięgam, że właśnie kryminały najlepiej współgrają mi z jesienią, taką szarą, ponurą, deszczową, czasem ciemną i bez słońca. Mi najlepiej się wtedy czyta kryminały, jeszcze do tego palący się kominek, wygodny fotel, kubek z gorącą herbatą i klimat do czytania kryminału jak znalazł. Jesiennym, smutny klimat potęguje jeszcze moje emocje , kiedy czytam kryminał.

Gratulacje! Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera do wtorkowego wieczoru!
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za zgłoszenia i jak zawsze zachęcam do dalszej obserwacji i aktywności na moich profilach - tempa nie zwalniamy, zaraz ruszymy z kolejnymi naprawdę ciekawymi konkursami! Bądźcie czujni 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz