października 31, 2022

Wygraj pakiet kryminałów o Tomaszu Winklerze! (rozwiązany)

W poprzednią środę na naszym rynku ukazał się czwarty tom serii kryminalnej o detektywie Tomaszu Winklerze pióra Beaty i Eugeniusza Dębskich, na którego pierwszych stronach znalazła się rekomendacja Kryminału na talerzu. Od kiedy opublikowałam zapowiedź tego tomu, cały czas zachwalam Wam całą serię, mimo że sama jeszcze też jestem w trakcie jej nadrabiania. Ale po lekturze pierwszego i czwartego tomu, a także spojrzeniu na opinie o pozostałych dwóch, mogę Wam zagwarantować, że jest to cykl nietuzinkowy, który zadowoli naprawdę wymagających czytelników polskich kryminałów. A jako że pod moją recenzją "Śmierci drugiej" pojawiło się bardzo dużo komentarzy o tym, że cykl nie jest Wam znany, to trzeba coś poradzić, żeby to zmienić... No to mamy konkurs! Z dwoma pakietami wszystkich czterech tomów cyklu! To okazja, której przepuścić nie chcecie, wierzcie mi!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Po przeczytaniu mojej recenzji "Śmierci drugiej" (klik!) i przejrzeniu opinii o pozostałych tomach cyklu (np. na lubimyczytac.pl) napisz:
dlaczego uważasz, że cykl kryminalny o Winklerze przypadnie Ci do gustu.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie i nieszablonowo - tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 31 października do 3 listopada do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG 4 listopada.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu autorów cyklu, (IG klik!FB klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

05.11 aktualizacja - wyniki konkursu:
Czytam Wasze odpowiedzi na pytanie konkursowe, i czytam, i żałuję, że mam dla Was tylko dwa pakiety! Bo widzę, że większość z Was napracowała się nad swoimi zgłoszeniami, poczytaliście o tym cyklu, zapoznaliście się z recenzją i przyłożyliście się do swoich zgłoszeń. Mam nadzieję, że mimo wszystko i tak sięgnięcie po tę serię, bo naprawdę jest o niej za cicho - w mojej ocenie zasługuje na dużo większy rozgłos, bo sama im więcej spędzam z nią czasu, tym mocniej ją doceniam. Ja oczywiście jeszcze będę na blogu i w mediach społecznościowych do niej wracać, opowiadać Wam o pozostałych tomach, a i będą jeszcze niespodzianki, ale teraz pora na zwycięzców. Wybrałam dwie dziewczyny, co do których jestem w stu procentach pewna (wnioskując z pozostałej aktywności, wymienianych komentarzy na moich profilach), że tę serię naprawdę docenią:

FB:
1) Kamila Ślizewska
Przeczytałam Twoją recenzję czwartego tomu i powiem tak: mam smaczek na te kryminały, ponieważ uwielbiam ucztę związaną ze słowem pisanym. Rzekłaś w recenzji, że będzie zadowolony nawet polonista, a że ja jestem nim z wykształcenia, to chętnie sprawdzę i sama posmakuję! 😍🥰 Fakt, faktem i ja nie słyszałam wcześniej o duecie autorskim Pani Beaty i Pana Eugeniusza, więc tym bardziej sądzę, że taki stosik czterech części byłby dla mnie znakomity. Intryga głównego bohatera wciąga, dałaś apetyt na te jego charakterystyczne zwroty i droczenie się z babcią Romą, co przypomniało mi moje kochane, żartobliwe przytyki, które regularnie praktykujemy z Mężem 😉 Może udałoby mi się wykorzystać te znamienite dialogi i sama poduczyłabym się kunsztu wypowiedzi i nienagannych, lecz pełnych subtelności docinek 😄 Myślę, że jeżeli dane mi będzie dostąpienie tej przyjemności i zaszczytu lektury tych wyjątkowych kryminałów, to sięgnę po nie po kolei, aby móc usystematyzować sobie całą historię i przekonać się, dlaczego Maciek Malicki uważa Tomasza Winklera za idealnego kompana do prowadzenia śledztwa 🤔 Let's go! 🤫😇😊🥰

IG:
2) @zuzamaniek
To może ja rzutem na taśmę 🤭 uważam, że to seria dla mnie, bo te powieści nie będą udawały kryminału,, a po prostu nim będą - konkretnym, rzeczowym, treściwym tekstem. Soczystym i porywającym. No a poza tym kto zrobi lepsze zdjęcia z tą serią? 🤭🤪 Możesz nawet wybrać sobie jakieś narzędzie zbrodni z szerokiego zestawu moich akcesoriów, które zostanie umieszczone na focie pośród krwawych plam, czaszek i paru innych klimatycznych dodatków 😁 także ten. Polecam się 😇

Gratulacje! Na Wasze adresy wraz z numerami telefonów czekam do poniedziałku!
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zapraszam do aktywności na moich profilach, bo już za moment ruszymy z kolejnym konkursem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz