lutego 20, 2023

Book tour z "Incydentem"!

Od premiery "Incydentu" Piotra Borlika minął już miesiąc! Pora więc zachęcić do lektury tych, którzy jeszcze po książkę nie sięgnęli. Dlaczego? Z prostego powodu - to dobry kryminał! Czyta się szybko i lekko, fabuła jest zajmująca, a historia niesie kilka jakże istotnych aktualnie dla polskiego społeczeństwa tematów. Ponadto główna bohaterka jest tak ciekawą postacią, że mam szczerą nadzieję, że autor jeszcze coś dla niej w przyszłości wymyśli 😊 O samej książce więcej możecie poczytać tu - klik!, a dzisiaj zapraszam Was na book tour z tym tytułem!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil autora książki i Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili autora książki, wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ruda.czyta opinia - klik! 
2. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 
3. @du_dzik94 (książka jest tu od 08.03)
4. @marzenaguzior
5. @moniaczytairecenzuje
6. @monikajakobczyk_czyta
7. @zaczytana_daria
8. @lokata_ewa
9. @kabaretka_30
10. @marzaczyta
11. @ahywka_p
12. @mirkowo3
13. @justyna6353
14. @madzulas
15. @littleanula_andthebooks
16. @maria.j.sokolowska
17. @ebertowskaanka
18. @bookinetka
19. @annula_93
20. @ksiazka_na_przesluchaniu
21. @ksiazka.w.pigulce
22. @monikaormanin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz