lutego 20, 2023

Book tour z "Incydentem"!

Od premiery "Incydentu" Piotra Borlika minął już miesiąc! Pora więc zachęcić do lektury tych, którzy jeszcze po książkę nie sięgnęli. Dlaczego? Z prostego powodu - to dobry kryminał! Czyta się szybko i lekko, fabuła jest zajmująca, a historia niesie kilka jakże istotnych aktualnie dla polskiego społeczeństwa tematów. Ponadto główna bohaterka jest tak ciekawą postacią, że mam szczerą nadzieję, że autor jeszcze coś dla niej w przyszłości wymyśli 😊 O samej książce więcej możecie poczytać tu - klik!, a dzisiaj zapraszam Was na book tour z tym tytułem!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil autora książki i Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili autora książki, wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ruda.czyta opinia - klik! 
2. @__colorfulmylife__ opinia - klik! 
3. @du_dzik94 opinia - klik!
4. @marzenaguzior opinia - klik!
5. @kabaretka_30 opinia - klik! 
6. @moniaczytairecenzuje opinia - klik!
7. @monikajakobczyk_czyta  opinia - klik!
8. @zaczytana_daria opinia - klik! 
9. @lokata_ewa opinia - klik!
10. @ahywka_p opinia - klik! 
11. @mirkowo3 opinia - klik! 
12. @justyna6353 opinia - klik! 
13. @monikaormanin opinia - klik! 
14. @littleanula_andthebooks opinia - klik!
15. @ksiazka.w.pigulce opinia - klik!
16. @myszaczyta opinia - klik!
17. @madzulas opinia - klik!
18. @maria.j.sokolowska (04.10-28.11)
19. @marzaczyta opinia - klik!
20. @ebertowskaanka opinia - klik!
21. @milosniczka.kavy opinia - klik! 
22. @ksiazka_na_przesluchaniu 
23. @kobiecym.okiem 
24. @poczytane_zapisane 
25. @izabelawatola (książka jest tu od 13.03)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz