lutego 25, 2023

Wygraj "Srokę"! Konkurs ambasadorski (rozwiązany)

Dwa dni temu opowiadałam Wam o nowej książce Wydawnictwa Książnica, zaskakującym, pochłaniającym thrillerze psychologicznym Elizabeth Day pt. "Sroka" (recenzja - klik!). Dawno żadna lektura z tego gatunku nie dostarczyła mi takich emocji, takiego zaangażowania jak ta, więc dzisiaj chcę się z Wami tę przyjemnością podzielić! Mam dla Was trzy egzemplarze tej książki do zdobycia! 


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Udziel krótkiej odpowiedzi na pytanie:
Za co najmocniej cenisz sobie książki klasyfikowane jako thriller psychologiczny?


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 25 do 27 lutego do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

28.02 aktualizacja - wyniki konkursu:
Po ilości Waszych zgłoszeń wnioskuję, że bardzo lubicie thrillery psychologiczne - to dobrze, bo ja też! Już od godziny czytam Wasze zgłoszenia i mam duży problem z wyborem, bo chciałabym nagrodzić i tych aktywnych, i tych, którzy ewidentnie napracowali się przy swoim zgłoszeniu. Ale cóż, książki mam dla Was tylko trzy, więc ostatecznie polecą one do:

Blog
1) Malwina Czyżewska

FB
2) Magdalena Baldouska
Thrillery psychologiczne to moje ulubione lektury. Dlaczego? Może dlatego, że od lat interesuję się psychologią.
❣️ obserwacja ludzi i ich zachowań
❣️ zamiast oceny, szukanie przyczyny danego zachowania
❣️ umiejętne słuchanie i patrzenie, bo słyszeć i widzieć trzeba umieć 😉
❣️ pomoc innym
Dużo jeszcze można by wymieniać , ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że cenię tego typu książki, najbardziej właśnie za przedstawianie i analizowanie ludzkich zachowań/psychiki. Jeśli do takiej kreacji dołączymy zagadkę, tajemnice przeszłości czy morderstwo, to już mi ciarki po ciałku biegają i serducho krzyczy: czytaj mnie!❤️

IG
3) @malyksiaze11
Dla mnie to przede wszystkim wycieczka w najodleglejsze zakamarki ludzkiego umysłu, to powolne docieranie do motywów postępowania. Owszem bardzo ważny jest sprawca, ale najistotniejszy jest jednak powód i odpowiedź na pytanie: dlaczego?

Gratulacje! 
Czekam na Wasze dane adresowe do piątku.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za liczne zgłoszenia i jak zawsze zapraszam do dalszej aktywności na moich profilach, a już wkrótce powrócę do Was z kolejnym ciekawym konkursem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz