lutego 17, 2023

Zadaj pytanie Katarzynie Żwirełło i wygraj książkę z autografem! (rozwiązany)

Wczoraj świętowaliśmy premierę nowej książki Katarzyny Żwirełło "Upadek", która jest trzecim i ostatnim tomem serii Dwa Bieguny. Jest to kryminał pochłaniający, ale i dosyć nietypowy - mocno skupia się na emocjach i przeżyciach głównego bohatera, który coraz bardziej sięga dna... Zagadka kryminalna również zbudowana jest wokół tej postaci. Więcej o tej książce możecie przeczytać w recenzji - klik!, a dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego! Cała seria Dwa Bieguny ukazała się pod patronatem Kryminału na talerzu, a i wcześniej też miałam przyjemność już z autorką współpracować, w związku z czym na blogu pojawiły się aż trzy moje rozmowy z autorką. Zatem dzisiaj, przy okazji premiery "Upadku", postanowiłam głos oddać Wam! Mianowicie: łączymy konkurs z wywiadem - dostajecie możliwość nie tylko zdobycia egzemplarza książki z autografem, ale i zadania pytania autorce, na które chcielibyście poznać odpowiedź. 

Z Waszych pytań wybiorę około 10 najciekawszych, które zostaną wysłane do autorki i ukażą się na moich blogu w formie wywiadu. Pytania będą podpisane Waszymi nazwiskami! To już jedna nagroda 😊 Druga - autorzy trzech najciekawszych z wybranych 10 pytań otrzymają w nagrodę egzemplarz "Upadku" z podpisem autorki!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje pytania można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 17 do 20 lutego do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych pytań wybiorę około dziesięciu, które ukażą się wywiadzie z Katarzyną Żwirełło opublikowanym na blogu. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Z nadesłanych pytań wybiorę trzy, które zostaną nagrodzone egzemplarzem książki "Upadek" z autografem autorki.
  4. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  5. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).

Moje poprzednie rozmowy z autorką znajdziecie w zakładce "wywiady" - klik!.


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

21.02 aktualizacja - wyniki konkursu:
Wygląda na to, że i taka forma konkursu przypadła Wam do gustu! Bardzo się cieszę, tym bardziej, że po wielu pytaniach widzę, że poświęciliście na nie chwilkę - pogrzebaliście trochę w poszukiwaniu informacji o autorce i jej książkach 😊 Pora na zgłoszenia wyróżnione!
Pytania, na które odpowie Katarzyna Żwirełło zadali:

Blog:
1) Anna Szulist 

IG:
2) @kabaretka_30
3) @zaczytana_daria
4) @agnieszkanarog
5) @love_book_passion 

FB:
6) Małgorzata Rumińska
7) Ewa Całuch
8) Kinga Salamon
9) Joanna Łukasik
10) Edyta Kmiotek

A książka z autografem autorki trafi do:
1) Kinga Salamon
2) Ewa Całuch
3) @kabaretka_30

Gratulacje! Czekam na adresy tej trójki do czwartkowego wieczoru!
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i oczywiście zapraszam do dalszej aktywności na moich profilach, bo już wkrótce pojawię się z kolejnym ciekawym tytułem do zdobycia! 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz