kwietnia 07, 2023

Wygraj "W imię syna"! Konkurs ambasadorski (rozwiązany)

Dzisiaj zaczynamy weekend, jutro święta, a więc pora na prezenty, prawda? Zatem przychodzę do Was z możliwością zdobycia nowego kryminału Emelie Schepp, szwedzkiej autorki serii z Janą Berzelius. "W imię syna" to tom czwarty, ale bez obaw można sięgać po niego jak po osobną powieść - sama sprawdziłam! A co znajdziemy w nim poza fajną okładką? Dynamiczną fabułę, super ciekawą zagadkę dotyczącą porwania dziecka, w której wszyscy wydają się podejrzani i niesamowicie oryginalne kreacji postaci! Czego chcieć więcej? To lektura, od której nie oderwiecie się póki nie skończycie! A, no i jest to tytuł, który Kryminał na talerzu poleca 😊
Więcej o książce możecie poczytać w recenzji - klik!, a teraz zapraszam na konkurs!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Jako że tym razem jest to konkurs niejako świąteczny, to i pytanie konkursowe powinno do tego okresu nawiązywać, zatem napisz:
Po jakie książki, gatunki najchętniej sięgasz w święta? Czy różnią się od wyborów codziennych? Swoje zdanie krótko uzasadnij. 

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 7 do 10 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
12.04 aktualizacja - wyniki konkursu:
Wygląda na to, że święta wielkanocne są poszkodowane - piszecie, że na Boże Narodzenie sięgacie po świąteczne lektury, a w Wielkanoc rzadko! No dobra, nie dziwi mnie to specjalnie mocno, bo jakoś mało tych świąt wielkanocnych w powieściach, prawda? No nic, zawsze można je spędzić z dobrym kryminałem pod ręką 😉 "W imię syna" leci do:
 
IG:
1) @w_poczytalni 
Ooooo, w święta to tylko thrillery, które są inspiracją do marzenia o wymyślnych torturach dla tych, co w Twoim domu nie wiedzą, do czego służy talerz, rozlewają wino na śnieżnobiały obrus, pytają, czy czegoś nie mogłaś zrobić inaczej, nawołują, że czegoś brakuje, przejedzeni odchodzą do swoich czystych metraży, a Ciebie zostawiają, jak Kopciuszka na długą, ciemna noc z tym bajzlem, który pozostawili... 😉 Tak więc kryminał wpisuje się w tę koncepcję 😁 

FB:
2) Wioleta Polak
Nie wiem jak to się dzieje🤔 ale zawsze w okresie około świątecznym sięgam po lżejszą literaturę😊 najczęściej są to książki obyczajowe lub miksy gatunkowe📚 Ich wspólną cechą jest "i żyli długo i szczęśliwie"🥰
Jestem ciekawa tej książki 👍 Bo znam twórczość Camilli Läckberg szwedzką autorkę kryminałów i nigdy nie skonfrontowałam jej talentu z innymi szwedzkimi pisarzami.

3) Anna Mucha
Nie dobieram książek pod pory roku, czy święta. Zdarzyło mi się czytać "Opowieść wigilijną" w Walentynki 🤣
Czasami, jednak, los jest łaskawy. Właśnie czytam książkę, której fabuła toczy się w okresie świąt wielkanocnych. Jestem mile zaskoczona (po raz pierwszy wbiłam się w porę, przypadkiem bo przypadkiem, ale...😁).

Gratulacje!
Czekam na Wasze dan adresowe (wraz z nr tel) do sobotniego wieczoru!
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i jak zawsze zapraszam do aktywności na moich profilach i uważnego śledzenia postów - już wkrótce kolejny konkurs 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz