czerwca 28, 2023

Book tour z "Wiszącą małpą"!

Z tak pięknie wydaną książką chyba jeszcze book touru nie organizowałam! Jestem bardzo ciekawa jak wycieczkę po Polsce przez kilkanaście par rąk przetrwa "Wisząca małpa" Juliusza Machulskiego! To premiera maja, czarny kryminał retro, którego akcji toczy się w kaszubskiej miejscowości, a raczej rezydencji nieco oddalonej od wioski, położonej w przyjemnym otoczeniu lasu... Oczywiście jest zbrodnia, jest wartka zaskakująca akcja, dużo humoru i filmowość historii, która ze względu na fach autora wcale nie dziwi. Lektura obowiązkowa dla fanów powieści kryminalnych z nutką sensacji, jak i miłośników polskiego kina końcówki XX wieku! To co, skusicie się na wspólne czytanie? Zachęcam do udziału w book tourze!

A jeśli przegapiliście moją recenzję książki, to nic straconego, znajdziecie ją tu - klik! Koniecznie przeczytajcie - mam nadzieję, że na jej podstawie będziecie mogli ocenić czy to lektura, która przypadnie Wam do gustu - ja myślę, że tak! 😊

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście najpóźniej w sobotę.
Książka ruszy w podróż już w weekend, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @mirkowo3 opinia - klik! 
2. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
3. @zaczytana_daria opinia - klik! 
4. @marzenaguzior opinia - klik!
5. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
6. @myszaczyta opinia - klik! 
7. @rrramona opinia - klik!
8. @justyna6353 opinia - klik!
9. @adziktworzy opinia - klik!
10. @annula_93 opinia - klik! (23.11-02.01)
11. @monikaormanin opinia - klik! 
12. @x_dulka_x 
13. @littleanula_andthebooks (książka jest tu od 21.02-28.03)
14. @sylwiaaa  
15. @mamazaczytana (09.04-19.05)
16. @zaczytana_panna (książka jest tu od 21.05)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz