czerwca 25, 2023

Book tour z "Zawsze coś"!

Kontynuujemy dostarczanie dobrych książek na wakacje! Dzisiaj propozycja nieco przewrotna, ale dobrze chłodząca w te nadchodzące, letnie upały - Tereska Trawna, główna bohaterka komedii kryminalnej "Zawsze coś" zabierze nas ze sobą w swoje rodzinne strony na okres zimowo-świąteczny! Ale choć temperatura powietrza w powieści krąży wokół zera, to dobry humor i przyjemna zagadka kryminalna dobrze ją ocieplają, finalnie dając czytelnikowi świetną i zabawną lekturę skupiającą się na relacjach rodzinnych. To książka, która nada się idealnie na każdą porę roku - w wakacje lekko ochłodzi śniegiem sypiącym za powieściowym oknem, zimą podrasuje klimat nadchodzących świąt 😊Więcej o niej możecie znaleźć w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z Martą Kisiel - klik!, a teraz zapraszam do udziału w book tourze!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Mięta w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż już w poniedziałek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
2. @mirkowo3 opinia - klik! 
3. @myszaczyta opinia - klik! 
4. @adziktworzy opinia - klik!
5. @marzenaguzior  opinia - klik!
6. @zaczytana_daria opinia - klik!
7. @ahywka_p opinia - klik! 
8. @justyna6353 opinia - klik!
9. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
10. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
11. @zaczytana_panna 
12. @mama_kochajaca_ksiazki (16.12-11.02)
13. @ta.zaczytana.diana  
14. @szyszka_czyta 
15. @littleanula_andthebooks 
16. @poczytane_zapisane 
17. @milosniczka.kavy (książka jest tu od 05.04)
18. @du_dzik94
19. @i.krasnodebska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz