czerwca 24, 2023

Wygraj "Purpurową Sieć"! Konkurs ambasadorski (rozwiązany)

Mimo tego, że dzisiaj mamy oficjalny pierwszy dzień wakacji, to Kryminał na talerzu urlopu nie planuje - nawet w wakacje zamierzam Wam dostarczać wiele dobrych czytelniczych propozycji, a nawet zapewniać możliwości ich zdobycia. I dzisiaj przychodzimy z pierwszym wakacyjnym konkursem! Do oddania mam 3 egzemplarze hiszpańskiego kryminału napisanego przez trzech autorów ukrywających się pod wspólnym pseudonimem Carmen Mola!

"Purpurowa Sieć" to tom drugi serii z inspektor Eleną Blanco, ale bez problemu można go czytać również jako powieść osobną. To kryminał tak zwany czarny, czyli z mrocznym światem przedstawionym ociekającym złem... Na szczęście jednak autorzy znają umiar, więc mimo trudnych tematów nielegalnych, pełnych najgorszej przemocy filmów w Deep Webie, które przychodzi śledzić naszym detektywom, nie jest to książka, która mocno przytłacza - jest w niej też miejsce na dobrą psychologię postaci i może nawet i światełko nadziei? Więcej o książce możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam na konkurs!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedz na pytanie:
Gdybyś na jeden dzień mógł wcielić się w rolę powieściowego detektywa, to jaką postać byś wybrał? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij, nie zapomnij podać też tytułu powieści/serii!

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 24 do 27 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

28.06 aktualizacja - wyniki konkursu:
Wiedziałam, że to pytanie przypadnie Wam do gustu! W końcu możliwość wejścia w skórę ulubionej postaci z ulubionego gatunku powieściowego to byłoby coś naprawdę niesamowitego! Bardzo mnie ucieszyła różnorodność z jaką potraktowaliście pytania - sięgnęliście i po klasyczne powieści detektywistyczne, i po te, które wyznaczyły nurt kryminałów współczesnych aż po nasze polskie, najnowsza. Doceniam każde jedno zgłoszenie, jednak wybrać muszę tylko trzy osoby, więc tym razem książka leci do:

IG:
1) @just_to_books
A ja mam ochotę wcielić się w postać Mikaela Bloomkwista z serii Millenium. Nie jest to typowy detektyw, ale jest dziennikarzem śledczym i dzięki temu w sposób nieszablonowy dąży do rozwiązania sprawy. Nie zniechęca się mimo przeciwności i nawet jeśli sytuacja jest zagrożeniem życia, to ciągnie temat od początku do końca. A rozwiązanie sprawy jest zawsze ogromnym sukcesem

FB:
2) Magdalena Górska
Chciałabym wcielić się w postać Joe Alexsa ( Maciej Słomczyński ) jako bohater książkowy jest detektywem i pisarzem powieści kryminalnych, który w swoich książkach opisuje własne przygody. Właśnie te przygody są cudowne. W każdej książce jest w innym miejscu, poznaje nowych ludzi. I ja właśnie jestem taką osobą, która lubi poznawać nowe miejsca i nowych ludzi.

3) Dorota Macugowska
Lubię humorystyczne kryminały Karoliny Morawieckiej, więc chętnie bym zagrała rolę wdowy po aptekarzu , która jest domorosłą detektywką ze sporym zaangażowaniem w sprawy kuchenne. Umysł przenikliwy jak brzytwa, a do tego nieznośna i wścibska! Moje drugie imię brzmi Karolina, więc tym bardziej pasuje...

Gratulacje! 
Czekam na Wasze adresy wraz z numerem telefonu dla kuriera. 
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz