lipca 03, 2023

Book tour z "Bez przebaczenia"!

Morderca posługujący się bardzo oryginalnym narzędziem zbrodni, intryga wskazująca na powiązania z programem Pegasus, prywatne problemy postaci tak ludzkie, że nie mamy problemów z ich zrozumieniem i rzeczywistość, w której znajdziemy dokładny obraz tej naszej realnej, to elementy składowe nowej powieści kryminalnej Grzegorza Kapli pt. "Bez przebaczenia". Dla mnie to było pierwsze spotkanie z piórem tego autora, więc mogę Was zapewnić, że mimo że jest to piątym tom serii, to nic nie stoi na przeszkodzie, by czytać go jak powieść osobną. I dzisiaj przychodzę do Was z taką możliwością - mam Wam do zaproponowania book tour!

A jeśli przegapiliście wcześniejsze moje wywody o tej powieści, to zapraszam na recenzję (klik!) i wywiad z autorem (klik!).

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @olaa_czyta opinia - klik!
2. @mirkowo3 opinia - klik! 
3. @just_to_books opinia - klik!
4. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik!
5. @ahywka_p  opinia - klik!
6. @ebertowskaanka opinia - klik!
7. @justyna6353 opinia - klik!
8. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
9. @marzaczyta  opinia - klik! 
10. @monikaormanin 
11. @criminally.addicted 
12. @zaczytana_daria opinia - klik!
13. @szyszka_czyta opinia - klik!
14. @myszaczyta 
15. @maniaczka_ksiazek 
16. @annadyczko_mczas (07.02-15.03)
17. @marzenaguzior  (książka jest tu od 18.03)
18. @zaczytana_panna
19. @du_dzik94
20. @i.krasnodebska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz