lipca 24, 2023

Book tour z "Pisarką"!

Od premiery najnowszego thrillera Magdy Stachuli pt. "Pisarka" minął już ponad miesiąc, a czytelnicy ciągle są zgodni - to naprawdę zajmująca historia! Dla mnie jest to najlepszy polski thriller psychologiczny pierwszego półrocza 2023, a kto wie, może i okaże się najlepszym w tym roku? To jedna z niewielu książek, przy których faktycznie zapominałam o świecie wokół! Nie dosyć, że fabuła rozpisana jest perfekcyjnie, utrzymuje w ciągłym napięciu, to jeszcze historia zabiera nas w świat, który sprawi przyjemność każdemu miłośnikowi literatury - w świat pisarski, powstawania i wydawania książek. Możemy zajrzeć w ten proces od tak zwanej kuchni, a to zawsze dla nas ogromna gratka! Dzisiaj przychodzę ponownie zachęcić Was do lektury, a jeśli macie chęć na wspólne czytanie, to i do udziału w book tourze!

O samej książce więcej możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, oraz w wywiadzie, jaki miałam przyjemność przeprowadzić z autorką - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Luna w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @czytanietojestto opinia - klik! 
3. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!
4. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik!
5. @meridaikniga 
6. @olaa_czyta (książka jest tu od 22.09)
7. @kaaasiaal
8. @moniaczytairecenzuje
9. @marzaczyta
10. @monikajakobczyk_czyta
11. @mamazaczytana
12. @kasienkaj7
13. @zaczytanelove
14. @mirkowo3
15. @criminally.addicted
16. @villanelle_lu
17. @i.krasnodebska
18. @izabelawatola
19. @ewa.katarzyna.k
20. @littleanula_andthebooks
21. @lokata_ewa
22. @zaczytana_panna
23. @du_dzik94
24. @przeczytajki
25. @marzenaguzior
26. @ebertowskaanka
27. @ksiazka.w.pigulce
28. @zaczytany_kwiatek_un

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz