lipca 01, 2023

Wygraj "Pisarkę"! Konkurs ambasadorski (rozwiązany)

W lipcu tempa zwalniać nie będziemy! Już na dniach zamierzam dostarczyć Wam kilka ciekawych zapowiedzi nowości na ten miesiąc, ale mamy też jeszcze sporo do pogadania o książkach, które w ostatnich dwóch miesiącach na rynku się pojawiły. Wśród nich jest thriller psychologiczny, który mnie pochłonął, sprawił, że nic innego poza tą książką się dla mnie nie liczyło. To zdecydowanie mocny kandydat do mojego TOP10 2023, a konkurencja była duża, bo te pierwsze półrocze było pod względem naprawdę dobrych lektur wyśmienite! Dzisiaj chcę się z Wami tą wyjątkową lekturą podzielić, dlatego zapraszam na konkurs z "Pisarką" Magdy Stachuli! Do rozdania mam trzy egzemplarze!

A jeśli przegapiliście moją recenzję tego tytułu, to zapraszam tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Napisz i krótko uzasadnij:
Co według ciebie jest najważniejszym elementem thrillera psychologicznego, który sprawia, że od książki nie da się oderwać? 

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 1 do 4 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki książki (IG klik! FB klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

5.07 aktualizacja - wyniki konkursu:
Z przyjemnością zapoznałam się z Waszymi odpowiedziami na pytanie konkursowe - thriller, to gatunek pojemny i nawet w tym jednym podgatunku, tym psychologicznym jest wiele ciekawych elementów, na które warto zwrócić uwagę. I wypisaliście i uzasadniliście je wszystkie! Cieszę się, że też zastanawiacie się nad tym, co nas w książkach ciekawi, bo to równie ważne wiedzieć dlaczego i chwilę zastanowić się nad lekturą i własnymi preferencjami. Mam nadzieję, że taka chwila refleksji niezależnie od wygranej przyniosła Wam coś dobrego 😊 A nagrodzeni tym razem zostają:

IG:
1) @strefabooki
Myślę, że najważniejsze elementy to nieoczywista zagadka, tajemnica i bohater/bohaterowie, którzy wiążą nas ze sobą emocjonalnie, no i zakończenie... Nie musi wbijać w fotel ani wywoływać efektu wow, ale sprawia, że nawet po rozwiązaniu zagadki ciągle o niej myślimy i analizujemy tropy. W zależności od miejsca akcji dodatkowo ważny jest klimat, ale w moim przypadku nie jest to konieczność, bo przede wszystkim i niezależnie od gatunku stawiam na emocje. Takie wiesz, wrastające głęboko, które ciężko wyrwać kiedy książka ląduje na półce czy w folderze "przeczytane". 😁

FB:
2) Justyna Cyntler
Thriller psychologiczny fascynuje mnie ponieważ:
1. Fabuła koncentruje się na zagadkach związanych z ludzkim umysłem i zachowaniem, a także na napięciu i emocjach bohaterów.
2. Przedstawia tajemnicze historie, w których główny bohater, zwykle psycholog, stara się rozwiązać tajemnicę zabójstwa lub innego przestępstwa.
3. Skupia się na motywach takich jak: manipulacja, oszustwo, morderstwo i zemsta, które wprowadzają napięcie i zagadkowość do powieści.
4. Można się spodziewać zarówno emocjonalnego, jak i intelektualnego zaangażowania w historię, dzięki głębszym analizom ludzkich motywacji i zachowań.

3) Kamila Ślizewska
Najważniejszym elementem thrillera psychologicznego, który sprawia, iż od książki nie można się oderwać, jest bez wątpienia wartka akcja przeplatana zaskakującymi działaniami niesamowitych bohaterów, którzy prezentują niesamowite portrety psychologiczne. ❤

Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz