sierpnia 07, 2023

Book tour z "Krwawą kąpielą nad Krutynią"!

Wygląda na to, że u nas jesień w środku lata zagościła na dłużej, więc nie pozostaje nam nic innego, jak ratować nastrój wakacyjnymi lekturami! Zatem dzisiaj mam dla Was kolejną propozycję - tym razem jest to book tour z "Krwawą kąpielą nad Krutynią" Marty Matyszczak! Co prawda jest to tom trzeci serii Kryminałów z pazurem, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, by czytać go oddzielnie. Wraz z rodziną Ginterów i ich dwoma kocimi towarzyszami Pedro i Burburką tylko razem wybieramy się na jedną z największych wakacyjnych atrakcji Mazur - spływ kajakowy Krutynią! Jest lekko, wakacyjnie, wesoło, ale i oczywiście jest również trup, a i przede wszystkim solidna i zajmująca zagadka kryminalna! Gorąco zachęcam do udział w akcji, jak i samej lektury tej powieści 😊

Moją recenzję tego tytułu znajdziecie tu - klik!, a tu - klik! jest wywiad z autorką cyklu.

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @mirkowo3 opinia - klik! 
2. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
3. @czytanietojestto opinia - klik!
4. @natajkazksiazki opinia - klik!
5. @ewa.katarzyna.k opinia - klik! 
6. @ahywka_p opinia - klik!
7. @poczytane_zapisane opinia - klik!
8. @adziktworzy opinia - klik!
9. @justyna6353 
10. @milosniczka.kavy 
11. @annadyczko_mczas (12.02-06.03)
12. @marzenaguzior (08.03-03.04)
13. @zaczytana_panna
14. @ginger_alokazja  (książka jest tu od 23.04)
15. @criminally.addicted
16. @littleanula_andthebooks
17. @srebrna_nutka
19. @danutabobrowicz
20. @natka_tom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz