sierpnia 28, 2023

Book tour z "Mów mi Kolt"!

Wakacje i lato powoli dobiegają końca, ale my, czytelnicy, mamy to szczęście, że lektury mogą nas przenieść w dowolne miejsce i czas - czemu by więc nie zostać w tym okresie ciepłym, lekkim, wakacyjnym? Debiut Michała Wagnera pt. "Mów mi Kolt" perfekcyjnie spełni te zadanie! Jestem pewna, że przy tym tytule będziecie się równie dobrze bawić zimą, co latem. Historia powieści przenosi nas do słonecznego Gdańska, do kolektywu dziennikarzy śledczych, w którym pracuje tytułowy Kolt, Teodor Kolt. I właśnie on wplątuje się w aferę, która może mu przynieść rozgłos w mediach lub... pozbawić go życia! To historia lekka, nawiązująca do dobrych starych filmowych komedii, idealna na kilka chwil solidnego relaksu. Więcej o niej znajdziecie w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z autorem książki - klik!, a teraz chciałam po raz kolejny ułatwić Wam sięgnięcie po ten tytuł - dzisiaj robimy to w formie akcji czytelniczej zwanej book tourem!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @marzenaguzior opinia - klik!
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
5. @just_to_books opinia - klik!
6. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
7. @milosniczka.kavy opinia - klik!
8. @mama_kochajaca_ksiazki (29.12-06.02)
9. @mirkowo3 
10. @niefikcyjna (27.02-28.03)
11. @izabelawatola (książka jest tu od 03.04)
12. @i.krasnodebka
13. @ahywka_p
14. @zaczytana_panna
15. @zaczytana_mama_40_
16. @srebrna_nutka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz