sierpnia 04, 2023

Wygraj "Mów mi Kolt"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

W tym roku lato mamy takie w kratkę, pogoda nie całkiem nas rozpieszcza, więc sami musimy zadbać o wprowadzanie się w wakacyjny nastrój. A co zrobi to lepiej od książki? Dlatego też dzisiaj, półtora tygodnia po premierze "Mój mi Kolt" Michała Wagnera, przychodzę z zamiarem podzielenia właśnie taką lekturą - lekką, wakacyjną, lekko postrzeloną, wesołą. I toczącą się nad morzem, które przecież właśnie z wakacjami się kojarzy 😊 Oczywiście jest też intryga kryminalna i śledztwo dziennikarskie oparte na motywach z klasycznych powieści kryminalnych gwarantujące dobrą zabawę. Dzisiaj mam do rozdania 3 egzemplarze tego tytułu!
A jeśli wcześniej przegapiliście informacje o tej książki, to nic straconego, więc o niej dowiecie się z mojej recenzji, którą znajdziecie tu - klik!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Jako że jesteśmy dopiero w połowie wakacji, to przyda nam się więcej inspiracji literackich (niż tylko jeden Kolt!), po które moglibyśmy sięgnąć w tym czasie. Zatem:
Zaproponuj książkę, która według Ciebie świetnie wprowadza w wakacyjny nastrój. Swój wybór krótko uzasadnij. 

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, zabawniej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 04 do 07 sierpnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora (IG - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

09.08. aktualizacja - wyniki konkursu:
Myślę, że osoba czytająca wakacyjnych inspiracji czytelniczych ma z czego spośród Waszych komentarzy wybierać! Pojawiło się dużo lekkich kryminałów, ale i wielotomowe serie nie tylko kryminalne, a także przyjemne, wakacyjne powieści obyczajowe - do wyboru, do koloru! Mam nadzieję, że już samym tym wymyślaniem poprawiliście sobie trochę nastrój, bo cóż zrobić - nagrodzić nie mogę wszystkich, choć liczę na to, że po lekturę "Mów mi Kolt" sięgniecie i tak - może coś pomoże to, że książka dostępna jest na Legimi? 😊 A w wyniku konkursu ten tytuł leci do:

FB:
1) Małgorzata Witek
Wakacyjny nastrój to książka "Cztery ciotki i trup” - zabawna komedia kryminalna, gdzie główną bohaterką jest Meddy Chan, pochodząca z chińsko-indonezyjskiej rodziny. Dziewczyna ma problem z ułożeniem sobie prywatnego życia, co tłumaczy klątwą.
Taka zabawna historia, w której znajdziemy połączenie kilku gatunków. Jest komedia kryminalna, dramat i romans. Idealna pozycja na letnie dni 😆😉😎😉😆

2) Grażyna Strzelczyk
A ja polecam nie kryminał, a powieść obyczajową "Sny pachnące poziomkami" W.Piasecka/ - w sam raz na lato, na oderwanie się od smutków, miejskiego zgiełku i codziennych problemów.
Historia 19-letniej Leny, która straciła matkę w dzieciństwie, zaczyna się od pogrzebu ukochanego ojca - leśniczego Andrzeja Szejny. I wtedy to dziewczynie rozpada się jej cały świat pełen miłości ojca, ukochanego lasu. Lena zostaje pozbawiona domu, marzeń, i nadziei... Pozostaje tylko wierny Szarik, który okazuje swą psią miłość tak, jak potrafi. Jedynym wsparciem okazuje się młody podleśniczy Kamil Grygiel. Lena marzyła o studiach na Leśnictwie, jednak bez środków finansowych i matury, traci wszelkie złudzenia. Postanawia wyjechać do Trójmiasta, znaleźć pracę, mieszkanie i od nowa ułożyć swoje życie. Opieka i serce okazywane Lenie w ostatnich dniach pobytu w leśniczówce przez Kamila, zaczynają budzić w sercu dziewczyny ciepłe uczucia. Jednak nie może sobie pozwolić na marzenia, bo przecież chłopak ma narzeczoną. Na drodze Leny staje Małgorzata, nazywana we wsi "wiedźmą", która również staje się wsparciem. I ukochany Szarik znajduje tymczasowy dom. Na 19-latkę czekają nowe wyzwania, nowa praca, nowe mieszkanie i być może miłość.
Moc emocji, niespodziewanych przypadków, smutku, rozterek i uniesień...

IG:
3) @zaczytanaangie
Bardzo kusisz tą książką. Z wakacjami najbardziej kojarzą mi się komedie kryminalne i młodzieżówki przygodowe typu Pan Samochodzik, którego czytałam kiedyś faktycznie w każde wakacje. A z komedii to oczywiście Joanna Chmielewska i choćby moje ukochane "Wszystko czerwone", dzięki któremu możemy się przenieść w dość nieoczywistą letnią destynację, czyli do Danii.

Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz