września 01, 2023

Wygraj "Poszukiwacza Zwłok"! Konkurs z książką z rekomendacją! (rozwiązany)

Zaczynamy nowy miesiąc! A jak rozpocząć go lepiej jak nie dobrą lekturą? Może właśnie "Poszukiwaczem Zwłok", nową książką lubianego przez polskich czytelników Mieczysława Gorzki? To pierwszy tom cyklu z policjantką Laurą Wilk i psychologiem Maciejem Lesickim, którego bogata i skomplikowana pod względem psychologicznym postać bardzo przypadła mi do gustu! A co poza tym? Dwa różne śledztwa, nieuchwytny seryjny morderca i sprawa, która prowadzi w niebezpieczne tereny szemranych interesów... Akcja spokojnie się rozkręcająca, ale jak już ruszy, to nie ma siły, by ją powstrzymać! Czy to brzmi, jak lektura dla Was? 😊 Gorąco do niej zachęcam! A dzisiaj przychodzę z szansą zdobycia egzemplarza przez trzy osoby - ruszamy z konkursem!

A jeśli chcecie o książce poczytać nieco więcej, to zapraszam na recenzję - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Czy lubisz kiedy akcja w książce dotyczy wielu wątków kryminalnych, a nie skupia się na jednym? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij. 

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 1 do 4 września do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora książki (IG!, FB!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
6.09 aktualizacja - wyniki konkursu:
Tym razem głosy mieliśmy naprawdę podzielone - jedni z Was lubią wielowątkowość i główkowanie jak to wszystko finalnie może połączyć się z całość i czy w ogóle, a drudzy wolą podążać jednym tropem, by nie tracić koncentracji. Myślę jednak, że czasami odstępstwo do reguły nie zaszkodzi i że "Poszukiwacz Zwłok" spodoba się wszystkim 😊 A dzisiaj książka leci do:

FB:
1) Ewelina Białogołąbek
Wiadomo, że w prawdziwym życiu policja nie skupia się na prowadzeniu tylko jednego śledztwa, więc wielowątkowość nadaje realizmu przedstawianej historii. Kilka spraw to również inni sprawcy, co przekłada się na różnorodność bohaterów, zaskakujące motywy, a także rozwinięcie aspektów psychologicznych. Cenię takie pozycje również za ciekawie poprowadzone intrygi, niespodziewane zwroty akcji, dynamikę czy wrastające napięcie, które sprawiają, że lektura jest jeszcze bardziej interesująca i potrafi wciągnąć jak ruchome piaski.

2) Diana Szydło
Ale mam ochotę rozpocząć wrzesień z tą książką 😍.
Idę więc na pierwszy ogień 🙂.
Wiele wątków czy jeden? Oto jest pytanie.
Choć nie jestem Hamletem, to trudno odpowiedzieć na nie.
Lubię, gdy dużo się dzieje, kilka wątków to więc gratka prawdziwa,
Jednak bardziej dla mnie się liczy analiza wnikliwa.
Jeden wątek wybieram, bo jak mówią: lepszy wróbel w kryminale,😁
Niż kilka srok trzymać za ogon, a a suspensu może nie być wcale. 😉

Blog:
3) Ania Pikutin 
Bardzo lubię kilka wątków w książce 😀 każdy wątek w jakiś sposób łączy się ze sobą , bohaterzy krzyżuja się. Czytając mózg oraz wyobraźnia intensywnie pracuje i łączy fakty . W takich książkach zakończenie zawsze zaskakuje - wielowątkowość rzuca inne światło na sprawę i jest ten efekt wow 😲 totalne zaskoczenie.
Tak miałam czytając " Martwi za życia " oraz "Wiatrołomy "😉


Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz