grudnia 04, 2023

Book tour z "Bratem"!

Rozpoczęliśmy już ostatni miesiąc roku 2023! I choć sama mam nadzieję, że będzie to ten czas, kiedy ilość działań przynajmniej na chwilę ulegnie spowolnieniu, to i tak oczywiście nie zamierzam ustawać w dostarczaniu Wam dobrych lektur! Dzisiaj zatem przychodzę z propozycją book touru z nowym kryminałem Emelie Schepp pt. "Brat". Jest to kryminał z jednej strony dynamiczny, bo składający się z krótkich, przedstawionych z kilku punktów widzenia rozdziałów, z drugiej prowadzony w przyjemnym tempie akcji, z solidną zagadką kryminalną i brutalną, ale w sposób wyważony opisaną zbrodnią. Nie zabraknie też nieszablonowych postaci i tematów do chwili zastanowienia! Czyli każdy fan kryminału powinien znaleźć w nim coś dla siebie 😊 Więcej o tym tytule możecie poczytać tu - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!

PS. "Brat" to tom piąty serii z prokuratorką Janą Berzelius, spokojnie jednak można go traktować jako powieść osobną. Jednak jeśli mielibyście chęć zapoznać się z poprzednim tomem serii pt. "W imię syna", to i do tego book touru można się jeszcze dopisać - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
2. @rrramona opinia - klik!
3. @meridaikniga (11.01-06.02)
4. @poczytane_zapisane (08.02-03.03)
5. @mirkowo3 
6. @zaczytana_panna 
7. @justyna6353 
8. @zaczytana_daria
9. @marzaczyta  
10. @just_to_books
11. @sylwiaaa  (książka jest tu od 07.06)
12. @jpryczek
11. @littleanula_andthebooks
12. @srebrna_nutka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz