lutego 19, 2024

Book tour z "Drugimi"!


Wygląda na to, że rok 2024 będzie rokiem wielu dobrych książek, wielu polecajek i wszelkiego typu aktywności. Ze sporą częścią tych ostatnich już ruszyliśmy, dzisiaj pora na coś, co wiem, że znacie i lubicie - na book tour! Pierwszą książką roku 2024, którą chcę posłać w trasę po Polsce, są "Drudzy" Piotra Borlika, czyli pierwsza książka tego roku, na której znalazło się logo tego bloga! "Drudzy" to kryminał z tych spokojniejszych, który fascynuje od pierwszej strony solidnie rozpisaną zagadką, jak i świetnymi kreacjami postaci. Nie będziecie się przy nim nudzić!

Więcej o książce możecie poczytać w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z autorem - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
2. @magdulka03wojcik 
3. @kobiecym.okiem 
4. @poczytane_zapisane (książka jest tu od 05.04)
5. @zafascynowana.ksiazkami_
6. @milosniczka.kavy
7. @kasienkaj7
8. @mirkowo3
9. @natka_tom
10. @littleanula_andthebooks
11. @books.injuly
12. @myszaczyta
13. @annadyczko_mczas
14. @monikaormanin
15. @izabelawatola
16. @ruda.czyta
17. @zaczytanaksiegowa
18. @czytam.ja_kasia
19. Anna Mucha (FB)
20. @zaczytana_panna
21. @themon1que
22. @_za.czytana.bella_
23. @littlemeemories
24. @sylwiaaa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz