lutego 20, 2024

Konkurs z pakietem serii kryminalnej z Josie Quinn! (rozwiązany)

W poprzednim tygodniu, dokładnie 15 lutego świętowaliśmy premierę "Kości niezgody" Lisy Regan, czyli piątego tomu serii kryminalnej z Josie Quinn. Serii bardzo lubianej przez czytelników i czytelniczki, która od roku 2022 dostarcza nam wiele dobrej rozrywki i dalej będzie jej dostarczać - prace nad kolejnymi tomami w polskim tłumaczeniu już trwają. Jednak ciągle mamy tutaj osoby, które się z Josie nie znają, a wiem, że seria mocno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy lubią solidne zagadki kryminalne i silne bohaterki, zresztą wiem to, bo sami często mi piszecie, że chcecie po serię sięgnąć. Zatem wraz z wydawnictwem przy okazji premiery tomu piątego chcemy Wam to ułatwić! Mam dzisiaj dla Was dwa całe pakiety serii z Josie do rozdania!Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Seria kryminalna z Josie Quinn podbija serca polskich czytelników dzięki Wydawnictwu Dolnośląskiemu. Jednak te wydawnictwo dostarcza nam dużo więcej kryminalnych dobroci! Żeby pokazać im, że ich znamy, lubimy i doceniamy, to w ramach zadania konkursowego:
zaprezentuj w formie zdjęcia bądź filmiku swoją ulubioną serię wydaną przez Wydawnictwo Dolnośląskie i krótko napisz dlaczego to właśnie ją wybrałeś/aś do tego zgłoszenia.


Konkurs organizuję równocześnie tu, na FB i IG, opcja dodawania załączników w komentarzu dostępna jest na tutaj blogu, ale zgłoszenia możecie też publikować na swoich profilach IG i FB, wtedy jednak nie zapomnijcie oznaczyć profilu mojego i wydawnictwa oraz podrzucić linku publikacji w komentarzu u mnie w poście konkursowym.

  1. Konkurs trwa od 20 do 24 lutego do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG 26 lutego.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie, które moim zdaniem będą najciekawsze, najbardziej dopracowane. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na zgłoszenie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
27.02 aktualizacja - wyniki konkursu:
No to mamy zwycięzcę! Najpopularniejszą serią, jaką wymienialiście w swoich odpowiedziach była seria karkonoska Sławka Gortycha i wcale się temu wyborowi nie dziwię! Ale pojawiały się też i inne, przyznam, że jednej z nich ciągle sama nie mam na swojej półeczce - liczę, że kiedyś nadrobię! Zadanie konkursowe było wymagające, śmiałków znalazło się niewielu, zatem łatwiej było mi wybrać kogo nagrodzić 😉 Dzięki temu konkursowy serią z Josie Quinn będą mogły się zapoznać:

1) Marta Dąbrowska
seria wybrana do prezentacji to seria Kuźmińskich (blog)


2) Ewelina Białogołąbek
seria wybrana do prezentacji to seria karkonoska Gortycha (blog)

Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz