maja 14, 2024

Book tour z "Pastwą"!

Czytelnicy mojego bloga pewnie już zdążyli zauważyć, że choć sięgam po różne rodzaje kryminałów, to te ze spokojną akcją, solidnie zbudowaną intrygą opartą na kreacjach psychologicznych postaci są moimi ulubionymi. Dlatego też cieszę się ogromnie, gdy pod moje patronackie skrzydła trafiają takie tytuły - "Pastwa" to jeden z nich, to powieść, która zabiera czytelnika w okolice granicy polsko-czeskiej, przenosi do małych górskich miejscowości, w których życie toczy się pozornie sielskim rytmem... a jednak dochodzi tam do zbrodni. Może bardziej przerażających właśnie ze względu na dosyć mniej ludne tereny? To już musicie ocenić sami, a dzisiaj mogę Wam tylko ułatwić sięgnięcie po lekturę - zapraszam na book tour z tym tytułem!

Jest to tom drugi serii Sprawy Soni Kranz, ale książka przedstawia osobną, zamkniętą zagadkę kryminalną, więc można go czytać również niezależnie od pierwszego. A jeśli wcześniej o niej nie słyszeliście, to zapraszam na swoją recenzję - klik!, jak i rozmowę z Agnieszką Jeż, autorką tej powieści - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Luna w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek przed południem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
2. @jpryczek (książka jest tu od 28.05)
3. @annadyczko_mczas
4. @365dni.bibliotekarki
5. @zaczytanaksiegowa
6. @mamazaczytana
7. @justyna6353
8. @littleanula_andthebooks
9. @po_prostu_o_ksiazkach
10. @zafascynowana.ksiazkami_
11. @sylwiaaa
12. @_za.czytana.bella_
13. @just_to_books
14. @zaczytana_daria
15. @marzaczyta
16. @zaczytana_kobitka
17. @kryminalny_zakatek_ksiazkowy
18. @oczytane_skrzaty
19. @natka_tom
20. @mirkowo3
21. @books.injuly
22. @izabelawatola
23. @marzeniess
24. @zaczytana_panna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz