maja 05, 2026

Wygraj "Spisek w metrze" z serii z Agatą Szajbą! Konkurs patronacki (rozwiązany)

W końcu doczekaliśmy się tego wyczekiwanego miesiąca, w którym przyroda, kolory i zapachy wręcz wybuchają! Czyż takie okoliczności nie budzą w Was ducha przygody, który przez zimę głęboko spał? Dla tych, którzy odpowiadają twierdząco, mam dzisiaj niespodziankę - konkurs z nowym tomem przygód nastoletniej detektywki, który doskonale tę potrzebę zaspokoi. A może dodatkowo pobudzi? 😉

"Spisek w metrze", bo o nim mowa, to drugi tom serii z Agatą Szajbą, nowość z minionej środy, którą oczywiście można czytać od pierwszego tomu niezależnie. Przeznaczona jest dla czytelników 9+, a ja górnych ograniczeń nie przewiduję - sama przy książce też bawiłam się świetnie! Bo poza samą dobrze zbudowaną zagadką kryminalną utrzymaną w klasycznym, ale przyjemnie uwspółcześnionym tonie, przynosi też ciekawą wycieczkę po Londynie, jakiego jeszcze nie znamy - to nie tylko turystyczne miejsca, ale i Londyn... podziemny! Więcej o książce znajdziecie w mojej recenzji - klik!, zapraszam też na podróż po Londynie, który Agata przedstawiała nam w pierwszym tomie serii pt. "Tajemniczy klucz" - klik! 

By wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie:
Dlaczego chcesz towarzyszyć Agacie podczas tropienia spisku w metrze?


Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej! Nie wahajcie się też przed konsultacją ze swoimi dzieciakami! 

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 5 do 9 maja, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG do 16 maja.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na IG i FB) i zaprosicie do zabawy znajomych. 


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

17.05 aktualizacja - wyniki konkursu:
Widzę, że metro Wam zainteresowało! A to Agata Was zaskoczy 😉 Jedno jest pewne - to bardzo przyjazna bohaterka, a więc dodatkowych towarzyszem podróżny nie pogardzi. I dzisiaj dzięki temu konkursowi w podróż wybrać się z nią będą mogły: 

Instagram:
1) @sandrula2008
Bardzo chcemy z córką towarzyszyć Agacie📚📚📚📚W londyńskim metrze może być niebezpiecznie jak dochodzi tam do tajemniczych zdarzeń . Jesteśmy świetnym zespołem, który niczego się nie boi .Dwie specjalistki od łamania najtrudniejszych szyfrów i kodów. Nigdy się nie poddajemy .Londyńskie metro ma wiele ciemnych tuneli ,ślepych zaułków więc Agata z nami będzie sprawnie i szybko poruszać się, gdyż moja córka raz spojrzy na mapkę i zapamięta całą topografię londyńskiego metra.Będzie to dla nas prawdziwa frajda 😍

2) @kkkkiikaaa
Chce towarzyszyć Agacie , bo jak wiadomo w każdym metrze odgrywane są najlepsze thrillery i horrory. A Agata potrzebuje wsparcia 🫣 to jest profesjonalistka więc potrzebuje koło siebie przewrażliwionej panikary która przeszkodzi jej we wszystkim albo niepotrzebnie się odezwie i zrobi hałas 🫣 to tak żeby książka dłużej trwała 😋 i będzie 2w1 - czytelnik i autorka - zadowoleni 😮🙌

Facebook:
3) Kamila Grygiel
Uwielbiam pociągi ,tramwaje ,metro dlatego chętnie będę towarzyszyć Agacie podczas tropienia spisku ! Tam jest taki wyjątkowy klimat,zapach ,halas . Wszystko można obserwować i jednoczenie być obserwowanym . Odpowiednia dawka adrenaliny i można się naprawdę wkręcić w niezła historię😍


Gratulacje!
Czekam na Wasze dane adresowe wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz