kwietnia 19, 2021

Wygraj "Tajemnicę brakującej głowy"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

Od premiery "Tajemnicy brakującej głowy" Jeffa Cohena i E.J. Coppermana minął już prawie miesiąc! Książka powoli ale systematycznie zyskuje nowych czytelników i zbiera całkiem przyjemne oceny - nie ma się co dziwić, to przecież bardzo przyjemna książka, leciutki kryminał z nurtu cozy crime. Mnie spodobał się na tyle, że objęłam go swoim patronatem medialnym, dzięki czemu teraz przychodzę do Was z aż trzema egzemplarzami do wygrania! 

Jeśli ominęła Was recenzja tej książki, to nic straconego - znajdziecie ją tu - klik!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wydarzenia przedstawione w "Tajemnicy brakującej głowy" toczą się w intrygującym, rzadko spotykanym w kryminałach miejscu - a mianowicie, w Instytucie Krioniki! W związku z tym:
Podaj tytuł innej książki (najlepiej kryminału, ale niekoniecznie) której fabuła osadzona jest w zaskakującej i niespotykanej scenerii. Krótko uzasadnij, dlaczego właśnie to miejsce zapadło ci w pamięć.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa od 19 do 23 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG w sobotę 24 kwietnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

26.04 aktualizacja - wyniki konkursu:
Z małym poślizgiem, ale jest! Rozwiązanie konkursu 😊 Tym razem zgłoszeń było niewiele, czy pytanie okazało się za trudne? Przecież dla moich obserwatorów nie ma takiego pojęcia! 😉 Oczywiście jak zawsze dziękuję za wszystkie zgłoszenia, a zwycięzcami tym razem zostają:

1. @z_ksiazka_mi_po_drodze
Jeśli chodzi o nietypowe miejsce zbrodni, to moim zdaniem dobrze pasują tu "Jaskółki z Czarnobyla" - duża część wydarzeń, ma miejsce w opuszczonej, po katastrofie elektrowni atomowej, Prypeci. Trzeba przyznać, że autor osadził swoją powieść kryminalną w interesującej i nietypowej scenerii, przy okazji "przemycając" wiele ciekawych informacji, o tym jak wygląda teraz życie w miejscu tych tragicznych wydarzeń z przeszłości. Co ciekawe, samo morderstwo, nie ma nic wspólnego z "promieniowaniem" 😉 w przypadku tej pozycji, to właśnie ta nietypowa sceneria zachęciła mnie do przeczytania 😁

2. @palulina_000
Gdzie najlepiej ukryć zwłoki? Między innymi zwłokami!! Ośrodek Badań Antropologicznych w USA w skrócie nazywany Trupią Farmą - czytałam kiedyś o nim ale jakoś nie wpadło mi do głowy, że to wprost idealne miejsce na akcję kryminalną 🙈 dopiero Simon Beckett otworzył mi oczy, 3 część serii o Davidzie Hunterze pt. "Szepty zmarłych" to znakomity kryminał i zaskakuje niejednokrotnie. Całą serię polecam gorąco!! 🙂🙃🙂🙃

3. @kulturalnaania
Najchętniej wracam w każde wakacje do serii książek Ulysses Moore ❤️to jest chyba wyznacznik tego, która książka jest naszym największym ulubieńcem! W dodatku to książka uniwersalna, bo zawsze podczas pobytu na działce w górach daję tę serię do poczytania jak nie koleżance to mamie, dziadkowi a nawet babci! Lubię tę serię za pięknie ukazaną przyjaźń między nastolatkami. No i przede wszystkim magiczne drzwi w nowym domu do którego sprowadzają się bliźniaki! Za drzwiami czeka na nas wiele tajemnic i zagadek do odkrycia. To miejsce zapadło mi w pamięć ze względu na bogaty i magiczny świat, który jest ukryty w tej niepozornej willi. Uwielbiam ten klimat i łamigłówki do rozwiązania. W dodatku żadna inna seria tak pięknie nie prezentuje się na półce! I to w genialnych cenach! Za kilkanaście złotych dostajemy twardą oprawę z obwolutą, książkę z rycinami i pięknymi zdobieniami. A do tego w jednej z książek po rozłożeniu obwoluty mamy wielką planszę do gry! Tak bogatego wydania w tak niskiej cenie jeszcze nie widziałam. Warto uzbierać te 16 tomów! Treść i wydanie zachwyca!

Gratuluję!
Wszystkich pozostałych zachęcam jak zawsze do obserwowania profilu, bo już niedługo ruszamy z kolejnym konkursem. Bądźcie czujni! 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz