czerwca 25, 2022

Wygraj "Długą noc"! (konkurs rozwiązany)

Dzisiaj już oficjalnie zaczynamy okres wakacyjny, podejrzewam więc, że łatwiej będzie w tym czasie znaleźć jakąś noc do zarwania z wyśmienitą lekturą. A co może do tego nadawać się lepiej niż kryminał (nadkryminał! W końcu ta powieść to wiele, wiele więcej!) o sugerującym to tytule? Choć może nie całkiem, bo z "Długą nocą" Wasza noc przeleci w ciągu mgnienia oka, wcale nie będzie długa 😉 Dla mnie jest to tytuł, który na pewno znajdzie się w gronie najlepszych książek tego roku, bo jak na razie jest jedną z dwóch, które oceniłam 9/10. 
Moją pełną recenzję znajdziecie tu - klik!, a teraz zapraszam Was na konkurs z tym tytułem, mam dla Was 3 egzemplarze
PS. Mimo, że "Długa noc" to szósty tom serii z komisarzem Mortką, to równocześnie jest to całkowicie nowy początek, więc bez obaw mogą po nią sięgnąć też ci, którzy nie znają wcześniejszych przygód komisarza.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wymień tytuł książki (nie musi to być kryminał), dla której ostatnio zdarzyło Ci się zarwać noc i napisz, co przesądziło o tym, że nie mogłeś/aś się do niej oderwać.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, im ciekawiej, bardziej oryginalnie i nieszablonowo - tym lepiej!


Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 25 do 28 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG 29 czerwca.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu autora książki (IG - klik!, FB - klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
29.06 aktualizacja - wyniki konkursu:
Powiem Wam, że czytam w kółko już od dobrej pół godziny Wasze zgłoszenia i naprawdę trudno jest mi wybrać te trzy zwycięskie 😉 Tym bardziej, że "Długa noc" to tak dobra książka, że chciałabym nią obdzielić wszystkich! Pozostaje mi jednak mieć nadzieję, że mimo że nie wszystkich mogę obdarować, to jednak i tak znajdziecie sposób, żeby po książkę sięgnąć - nawet jeśli nie kupić, to są przecież biblioteki, legimi (pamiętajcie, że mogę Wam zawsze podesłać kod na 30 dni darmowego korzystania z biblioteczki legimi dla nowych użytkowników) i znajomi, którzy  mogą książkę pożyczyć, a i ja na pewno dam Wam jeszcze okazję do zapoznania się z tym tytułem 😉 A tymczasem pora na wytypowanie trójki zwycięzców!

Blog:
1) Anna Szulist 
Co kryją jej oczy to thriller, który sprawił, że zarwałam noc. Jeszcze po lekturze nie ochłonęłam, bo to jest wszystko na świeżo, jeszcze rozmyślam nad postępowaniem bohaterów. Cieszę się, że skończyłam czytać, bo inaczej w poniedziałek nie mogłabym spokojnie pójść do pracy. Głównym atutem książki są silne emocje, szereg niedomówień, Autorka sprytnie mnie zmanipulowała, częstowała groszkiem prawdziwych wydarzeń, by potem zmącić i osłabić wyrobiony osąd. Czasami byłam jak dziecko we mgle i czułam złość, że znów coś mi umyka. Dodatkowym plusem (albo nieszczęściem) tej książki są krótkie rozdziały, przez co nie tylko tempo akcji było szybkie, ale również lektura zrobiła się „nieodkładaną” (mole książkowe z pewnością wiedzą, o co chodzi: „jeszcze jeden rozdział i skończę na dziś”). Skończyłam – o 3 nad ranem. Nie ma tego złego – mogłam podziwiać wschód słońca.

FB:
2) Bożena Osowiecka
Jest 01:45, dom już od wielu godzin w uśpieniu. Jestem w swojej ulubionej piżamie, zagrzebana w kołdrze. Nocna lampka rzuca złowrogie cienie na ścianach, Nie widzę ich, nic nie widzę, bo mój wzrok jest skupiony na drobnym czarnym druku, a umysł całkowicie pochłonięty "Zakładnikiem". Borkowski uchylił przede mną drzwi do swojego świata. Nie przypuszczałam, że mogę się w nim odnaleźć, ale zajrzałam, bo z natury jestem ciekawska... I tak słowo po słowie, zdanie po zdaniu, akapit po akapicie, stałam się Borko-Fanką. Zbrodnia, zagadka, ironia, poczucie humoru, a wszystko podane w przemyślanej, wysoce inteligentnej formie, w niepowtarzalnym stylu. Jak nie zarwać nocy? No jak!?!


IG:
3) @mlaskowska59
Ostatnio tak mnie wciągnęło "Gniazdo"Jędrzeja Pasierskiego😍 historia strasznie pokręcona, a Nina Warwiłow jest bardzo interesującą osobą. Dodatkowo góry, zima, wszyscy odcięci od cywilizacji i strach przed tym kto będzie następny.

Gratulacje! Czekam na Wasze dane adresowe!
Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do dalszej obserwacji moich profili - już niedługo ruszą kolejne aktywności!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz