lipca 10, 2023

Book tour z "Purpurową Siecią"!

Hiszpańskie kryminały ostatnio cieszą się dużo popularnością na naszym rynku - te autorstwa Carmen Moli są jednymi z nich! "Purpurowa Sieć" to drugi tom serii z inspektor Blanco, który można również czytać jak powieść osobną. To czarny kryminał, poruszający dosyć mroczne zagadnienia, odsłaniające zło, które czyha w ludziach... Czy jest jednak też i miejsce na małe światełko nadziei? Zespół Eleny Blanco mierzy się z tajną organizacją, która w głębiach internetu rozprzestrzenia filmiki pełne tortur i przemocy. Co gorsza są to filmy nagrywane na żywo, a dręczone i mordowane na wizji są przeważnie młode dziewczyny. Czy uda im się ich znaleźć zanim kolejna dziewczyna padnie ich ofiarą? Na razie wygląda, że na jeden krok do przodu, robią dwa wstecz...
Więcej o książce możecie poczytać tu - klik, a teraz zachęcam do zgłoszeń w book tourze z tym tytułem!

A dla tych, co lubią czytać serię po kolei, to ostatni moment, by dołączyć również do tego z tomem pierwszy pt. "Cygańska narzeczona" - klik! Zapraszam!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
2. @justyna6353 opinia - klik! 
3. @rrramona opinia - klik! 
4. @mirkowo3 opinia - klik! 
5. @madzulas opinia - klik!
6. @criminally.addicted 
7. @marzaczyta opinia - klik!
8. @milosniczka.kavy opinia - klik!
9. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
10. @ebertowskaanka opinia - klik!
11. @jaulialife 
12. @myszaczyta opinia - klik!
13. @mamazaczytana (29.12-27.01)
14. @izabelawatola 
15. @monikajakobczyk_czyta 
16. @madgulka03wojcik 
17. @natka_tom 
18. @poczytane_zapisane
19. @marzenaguzior   (05.05-05.06)
20. @sylwiaaa 
21. @books.injuly (książka jest tu od 21.06)
22. @zaczytana_panna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz