maja 12, 2024

Book tour ze "Sprawą lorda Rosewortha"!

Czy Wy też ukojenie znajdujecie w klasycznych kryminałach, a będąc bardziej dokładnym - klasycznych powieściach detektywistycznych? To historie trochę przenoszące nas w czasie, toczące się w poprzednim wieku, a więc rzeczywistości nieco różnej od naszej... W "Sprawie lorda Rosewortha" co prawda nowe zaczyna już się ścierać ze starym, ale jeszcze stare jest - rodzina arystokratyczna, stara rezydencja i mimo zbrodni... jakiś taki spokój. Bardzo lubię za to tę powieść, za to i niesamowicie dokładnie oddane tło, które sprawia, że faktycznie czujemy, że zostajemy przeniesieni w roku 1959 ... Macie chęć na lekturę? Dzisiaj chcę Wam to ułatwić - zapraszam na book tour!

A jeśli nie wiecie o czym jest "Sprawa lorda Rosewortha" to najpierw zapraszam na moją recenzję - klik!, jak i wywiad z autorką - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil Małgorzaty Starosty oraz profil Wydawnictwa Labreto w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Book tour organizowany we współpracy z Małgorzatą Starostą.


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @z_ksiazka_mi_po_drodze (książka jest tu od 21.05)
3. @mirkowo3
4. @poczytane_zapisane
5. @zaczytana_daria
6. @mamazaczytana
7. @sylwiaaa
8. @agata_o_ksiazkach
9. @jpryczek
10. @just_to_books
11. @littleanula_andthebooks
12. @po_prostu_o_ksiazkach
13. @monikaormanin
14. @strefabooki
15. @moniaczytairecenzuje
16. @zaczytana_panna
17. @zaczytana__nena
18. @natka_tom
19. @madzulas
20. @marzaczyta
21. @danutabobrowicz
22. @nanka_czyta
23. @annula_93
24. @books.injuly
25. @annadyczko_mczas
26. @statek_z_papieru

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz