września 11, 2023

Book tour z "Ostatnim wyznaniem"!

Mamy już wrzesień, porę, kiedy przestajemy myśleć o wakacjach, a zaczynamy przygotowywać się na nadchodzącą jesień... a więc i długie wieczory z książką, a przy wyborze lektury trzeba pomyśleć i o takich, które odciągną naszą uwagę od znikającego słońca na kolejne pół roku... I ja mam dla Was idealną propozycję! Cykl kryminalny Lisy Regan zapewni rozrywkę, która z pewnością porwie Was bez reszty! Fajne jest to, że każdy tom da się czytać oddzielnie, więc dziś przychodzę z propozycją book touru z najnowszym tomem, jaki ukazał się na naszym rynku - z tomem czwartym pt. "Ostatnie wyznanie". 
O tej książce więcej znajdziecie w mojej recenzji - klik!, a jeśli mielibyście ochotę, to ciągle jeszcze mamy aktywne book toury z tomem drugim "Bezimienna" (klik!) i trzecim "Grób matki" (klik!) - można się dopisać!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @marzaczyta opinia - klik!
2. @milosniczka.kavy opinia - klik!
3. @kryminalne.story 
4. @mamazaczytana opinia - klik!
5. @przeczytajki opinia - klik!
6. @littleanula_andthebooks (11.12-12.01)
7. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
8. @kabaretka_30 
9. @poczytane_zapisane 
10. @marzenaguzior (20.02-20.03)
11. @ksiazka.dobra.na.wszystko (22.03-22.04)
12. @ahywka_p 
13. @books.injuly (książka jest tu od 14.05)
14. @izabelawatola
15. @kasienkaj7
16. @zaczytana_panna
17. @cacko.od.reki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz