grudnia 11, 2023

Book tour z "Małą"!

"Mała" Carmen Moli dopiero za 4 dni będzie świętować swój miesiąc na polskim rynku książki, ale my pod koniec roku nieco przyspieszamy - zatem już dzisiaj ogłaszam ostatni book tour roku 2023! Właśnie z tym tytułem! Który swoją drogą dobrze wpisuje się w zbliżające się najbliższe miesiące - akcja tej powieści też toczy się zimą, zaczyna ostatniego dnia roku... chińskiego, czyli na nasze w pierwszych dniach lutego. Jest to kryminał mocny, momentami brutalny, ale równocześnie napisany tak, że nawet mnie, osoby nielubiącej makabrycznych opisów, jakoś to nie raziło. Historia wciąga, angażuje i porywa, a dodatkowo ten hiszpański klimat Madrytu i małych okolicznych miejscowości dodaje lekturze fajnego smaczku!

Więcej o książce znajdziecie w mojej recenzji - klik!. "Mała" to trzeci tom cyklu z Eleną Blanco, spokojnie można go czytać oddzielnie, ale jeśli macie chęć to teraz jest ostatni moment, by dołączyć do book touru z tomem pierwszy "Cygańska narzeczona" (klik!). Aktywny mamy również book tour z tomem drugim "Purpurowa Sieć" - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @just_to_books opinia - klik! 
2. @milosniczka.kavy opinia - klik!
3. @ewa.katarzyna.k 
4. @natka_tom 
5. @monikaormanin 
6. @myszaczyta 
7. @mamazaczytana (21.03-21.04)
8. @mirkowo3  
9. @po_prostu_o_ksiazkach 
10. @rrramona 
11. @marzaczyta (książka jest tu od 11.06)
12. @littleanula_andthebooks
13. @jaulialife
14. @srebrna_nutka
15. @izabelawatola
16. @zaczytana_panna
17. @poczytane_zapisane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz