marca 24, 2024

Book tour z "Kośćmi niezgody"!

Seria kryminalna z Josie Quinn z każdym kolejnym tomem zdobywa nowych czytelników, nowych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na dalsze przygody głównej bohaterki - nic dziwnego, Josie to kreacja naprawdę ciekawa, sympatyczna, ale i skomplikowana, zatem energii i przyciągającego magnetyzmu z pewnością na jeszcze długo jej nie zabraknie! Oczywiście seria zbudowana jest tak, że dołączyć można do niej w każdym momencie, zatem dzisiaj chciałam Was zaprosić do udziału w book tourze z jej tomem piątym pt. "Kości niezgody". A w nim wszystko to, co w serii lubimy - dynamiczna akcja, zajmująca, trudna do przewidzenia zagadka i dobre, ciekawe kreacje postaci. Kryminał, który czyta się szybko i trudno się od niego oderwać - czego można chcieć więcej? 😉

Więcej o tym tomie możecie poczytać sobie w mojej recenzji - klik!, a jeśli jednak wolicie czytać po kolei, to zapraszam również do dołączenia do poprzednim book tourów: z tomem drugim "Bezimienna" - klik!, trzecim "Grób matki" - klik! i czwartym "Ostatnie wyznanie" - klik! A teraz pora na book tour z tomem piątym "Kości niezgody":

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż już we wtorek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @milosniczka.kavy
3. @z_ksiazka_mi_po_drodze  
4. @justyna6353 (książka jest tu od 18.04)
5. @mirkowo3
6. @cacko.od.reki
7. @_za.czytana.bella_
8. @mamazaczytana
9. @marzaczyta
10. @books.injuly
11. @izabelawatola
12. @poczytane_zapisane
13. @monikaormanin
14. @sylwiaaa
15. @przeczytajki
16. @zaczytana_panna
17. @danutabobrowicz
18. @kasienkaj7
19. @zafascynowana.ksiazkami_
20. @littleanula_andthebooks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz